Nowa odsłona systemu innovaphone PBX (R)ewolucja profesjonalnej komunikacji biznesowej: Innovaphone myApps

MobilityNewsAutor:

Niemiecki specjalista w dziedzinie rozwiązań Unified Communications i telefonii IP udostępnia wiele rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw na platformie aplikacyjnej. Komunikacja stacjonarna i mobilna, prywatna i zawodowa łączą się w jedno zintegrowane rozwiązanie komunikacyjne. Aplikacja biznesowa Innovaphone myApps to z jednej strony zupełnie nowy produkt niż dotychczas, a z drugiej naturalna i logiczna ewolucja dotychczasowego portfolio produktów innovaphone.

Uniwersalne środowisko pracy i komunikacji myApps to dla programistów innovaphone kamień milowy na drodze do „miejsca pracy przyszłości”. myApps opiera się na zupełnie nowej koncepcji, w której bardzo ważną rolę odgrywają  partnerzy technologiczni. „Innovaphone zapewnia przestrzeń programistyczną, która jest całkowicie oparta na technologii internetowej. Na bazie tej struktury nasi partnerzy i specjaliści w dziedzinie oprogramowania zaproszeni są do tworzenia własnych aplikacji. Środowisko programistyczne innovaphone zapewnia między innymi działanie aplikacji w ten sam sposób na wszystkich urządzeniach, niezależnie od tego, czy jest to smartfon, komputer „, wyjaśnia Dagmar Geer,CEO innovaphone AG. „Z myApps instalacja i obsługa systemu innovaphone PBX będą dla administratorów oraz naszych partnerów znacznie prostsze”.

Innovaphone, producent profesjonalnych rozwiązań komunikacyjnych dla biznesu, oferuje kompletne rozwiązanie komunikacyjne na platformie myApps, które zawiera zaawansowane funkcje takie jak: telefonię IP, Chat, Application Sharing, Conferencing, Fax, Voicemail i Presence (informacje o obecności). W ten sposób system innovaphone PBX, który stanowi podstawę zaawansowanego rozwiązania telefonii IP i UC, został rozszerzony o kolejny filar. Obejmuje on już zaprojektowane aplikacje i jest jednocześnie fundamentem dla tych rozwiązań, które nadal pozostają w sferze marzeń o komunikacji przyszłości. Dalszy rozwój i udoskonalanie myApps należą obecnie do głównych strategicznych celów innovaphone. Aplikacje innovaphone i aplikacje opracowane przez osoby trzecie można zakupić za pośrednictwem innovaphone App Store.

Podstawą sprzętową dla wszystkich aplikacji jest nadal system innovaphone PBX z kompaktowymi i bardzo wydajnymi bramami VoIP. Obudowa ze stali nierdzewnej świadczy o wysokiej jakości wykonania i solidności bramek VoIP. Innovaphone oferuje różne modele bram VoIP o wydajności dostosowanej do wielkości i potrzeb firmy. Wszystkie rozwiązania innovaphone dostępne są jako rozwiązanie lokalne lub w chmurze.

Rozwiązanie innovaphone myApps dostępne jest w firmie KONTEL. Więcej informacji na temat innovaphone myApps można znaleźć na stronie: https://www.innovaphone.com/pl/

O KONTEL

 Firma KONTEL jest jednym z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań IT oraz sprzętu audio i wideo, w tym profesjonalnych urządzeń konferencyjnych. Aktualnie portfolio dystrybutora tworzy prawie 30 renomowanych marek, między innymi Plantronics, ClearOne, Konftel, Polycom, Yealink, czy Ascom. W ofercie znalazły się także systemy fax-serwerowe, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth do różnorodnych zastosowań oraz akcesoria dla graczy. Firma KONTEL to także laureat prestiżowych wyróżnień w branży IT, między innymi Emerging Markets Distributor of the Year 2015, przyznanego przez firmę Plantronics. Więcej na www.kontel.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane