Nowa technologia bezprzewodowa od Logitech

Technologia bezprzewodowa następnej generacji dla przedsiębiorstw, zaprojektowana z myślą o wyzwaniach IT: Silna, bezpieczna, bezprzewodowa łączność z niemal uniwersalną kompatybilnością platform.

Firma Logitech, ogłosiła rozszerzenie swojej oferty dla przedsiębiorstw o rozwiązania do indywidualnej konfiguracji pracy, aby sprostać zmieniającym się potrzebom współczesnego IT w przedsiębiorstwach – od hybrydowego miejsca pracy po globalną łączność. Siłą napędową tej ekspansji jest wprowadzenie Logi Bolt, nowej, wydajnej i bezpiecznej technologii bezprzewodowej, która zapewnia rozwiązanie najważniejszych problemów informatycznych w przedsiębiorstwach – bezpieczne połączenie bezprzewodowe, solidny sygnał bezprzewodowy oraz zgodność myszy i klawiatur z różnymi platformami. Firma Logitech wprowadza rozwiązanie Logi Bolt do przedsiębiorstw na skalę globalną, aby zwiększyć wydajność pracy.

Urządzenie Logi Bolt zostało zaprojektowane tak, aby sprostać wyzwaniom informatycznym, które mogą pojawić się niezależnie od tego, czy użytkownicy zajmują biuro, czy pracują zdalnie. W środowisku korporacyjnym, w którym występuje wiele jednoczesnych sygnałów bezprzewodowych w tej samej przestrzeni – bezprzewodowe myszy, klawiatury, laptopy, telefony komórkowe, zestawy słuchawkowe i kilka bezprzewodowych punktów dostępu – technologia bezprzewodowa Logi Bolt przynosi użytkownikom bardzo potrzebną niezawodność i stabilność bezprzewodowych myszy i klawiatur. Technologia bezprzewodowa Logi Bolt wydaje się szybciej nawiązywać połączenie, więc przełączanie się między biurkiem a salą konferencyjną jest płynniejsze i bardziej przyjazne dla użytkownika.

 • Bezpieczeństwo: Zapewnia bezpieczny poziom łączności bezprzewodowej dla bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych dla myszy i klawiatur firmy Logitech z trybem zabezpieczeń Bluetooth® Low Energy 1, poziom 4, po sparowaniu z odbiornikiem USB Logi Bolt, znanym również jako tryb Secure Connections Only.
 • Solidny sygnał: Odbiorniki Logi Bolt USB zapewniają silne, niezawodne i wolne od zakłóceń połączenie na odległość do 10 metrów, nawet w zatłoczonych środowiskach bezprzewodowych, z nawet ośmiokrotnie mniejszymi średnimi opóźnieniami w wielu przypadkach niż inne powszechnie stosowane protokoły bezprzewodowe w zatłoczonych, hałaśliwych środowiskach korporacyjnych.
 • Duża kompatybilność: Urządzenia Logi Bolt są bardziej wszechstronnie kompatybilne niż większość wiodących marek urządzeń peryferyjnych na rynku. Ich połączenia są niezawodne, dzięki czemu menedżerowie IT mogą skutecznie pozyskiwać, kupować i dystrybuować bez problemów z kompatybilnością lub łącznością, a także współpracują z niemal każdym systemem operacyjnym i platformą, w tym między innymi: Windows, macOS, iOS, iPadOS, Linux, Chrome OS i Android. Użytkownicy mogą łączyć się za pomocą odbiorników USB Logi Bolt, gdy najważniejsze są bezpieczeństwo i siła sygnału, lub za pomocą technologii bezprzewodowej Bluetooth Low Energy zainstalowanej na komputerze głównym, co daje menedżerom IT elastyczność we wdrażaniu bezprzewodowych myszy i klawiatur Logi Bolt na różnych platformach, w różnych funkcjach i systemach operacyjnych.

Obecnie katalog produktów Logi Bolt obejmuje:

 • Serię Ergo dla biznesu:
  • Klawiatura K860
  • Trackball M575
 • Serię Master dla biznesu:
  • MX Combo
  • MX Keys
  • MX Master 3
  • MX Anywhere 3

Produkty dla biznesu mają nowe opakowanie i są już dostępne w przedsprzedaży za pośrednictwem resellerów Logitech na całym świecie.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Coolpad Note 5 debiutuje na rynku

Opublikowane przez - 30 września 2016 0
Coolpad dość niespodziewanie zaprezentował dzisiaj ciekawy smartfon Note 5, cechujący się metalową obudową, mocnymi podzespołami i bardzo atrakcyjną ceną. Coolpad…