Nowa wersja Amazfit GTR 2 LTE

Roman PakotaAutor:
Dziś zapowiedziano nowy smartwatch Amazfit GTR 2. Wariant GTR 2 LTE daje możliwość wykonywania i odbierania niezależnych połączeń bezpośrednio z zegarka przez eSIM. GTR 2 LTE pojawi się w sprzedaży detalicznej za 249 euro, gdy trafi do sklepów w trzecim kwartale. Więcej krajów i operatorów zaoferuje smartwatch w późniejszym czasie.

Gdzie indziej nowy smartwatch jest identyczny ze standardowym GTR 2, który cieszył się doskonałą jakością wykonania i solidnym zestawem funkcji. Otrzymujesz jasny i wyraźny okrągły ekran dotykowy AMOLED o przekątnej 1,39 cala i rozdzielczości 454×454 pikseli. Obudowa wykonana jest z aluminium, a pasek ma przyjazną dla skóry konstrukcję silikonową.

GTR 2 może śledzić ponad 90 trybów sportowych wraz z obsługą GPS, a także łączy monitorowanie tętna, SpO2 i snu. Jego bateria wystarczyła nam na 10 dni w naszej recenzji przy większości włączonych funkcji.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Lenovo przedstawia Vibe K5 Note

Opublikowane przez - 1 sierpnia 2016 0
Lenovo dość niespodziewanie pokazało dzisiaj smartfon Vibe K5 Note cechujący się metalową obudową, ciekawymi podzespołami i niedużą ceną. Lenovo Vibe…