Nowe akcesoria Prestigio – funkcjonalna mobilność

127 0

Prestigio przedstawił nową gamę użytecznych gadżetów na rok 2015. Kolekcję przygotowano zgodnie z aktualnym trendem stawiając na akcesoria oparte o bezprzewodową technologię Bluetooth oraz poręczne banki energii.

– Marka Prestigio kojarzona jest głównie z produkcją tabletów oraz smartfonów, ale w naszej ofercie znajduje się także ogromna gama akcesoriów do wszelkich urządzeń mobilnych. Kupując dowolne urządzenie Prestigio możemy mieć pewność, że dobierzemy do niego spójne kolorystycznie akcesoria, na przykład bezprzewodowe słuchawki, głośnik, etui, a także przenośny power bank – podsumowuje Sylwia Koza, Western Europe PR & Marketing Manager Prestigio.

PWTA1

W ofercie marki można wyróżnić dwa dominujące trendy jeśli chodzi o akcesoria. Z jednej strony mamy do dyspozycji produkty zapewniające ochronę urządzeń, na przykład pokrowce, folie na wyświetlacze oraz torby podróżne i plecaki. Drugi segment to gadżety zwiększające funkcjonalność urządzeń w trybie mobilnym – słuchawki i głośniki oparte o połączenie Bluetooth, banki energii, podróżne adaptery czy uchwyty samochodowe.

Ceny:

Głośnik 119 zł

Power bank 49 zł

Ładowarka 119 zł

Źródło: Prestigio

PBSP2

Adapter_podróżny

PBC0426

Related Post

OnePlus 3 wraca do sprzedaży

Posted by - 13 września 2016 0
Kilka tygodni temu informowaliśmy was, że firma OnePlus była zmuszona wstrzymać sprzedaż swojego flagowca OnePluS 3 na kilku rynkach, w…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *