Nowe e-hulajnogi wjeżdżają na ulice Szczecina

Roman PakotaAutor:
Wraz z nadchodzącymi wakacjami TIER wjeżdża ze swoimi e-hulajnogami na ulice Szczecina, oferując ekologiczny i bezpieczny sposób transportu dla mieszkańców i turystów znanego miasta portowego.

TIER poszerza swoją działalność na polskim rynku, pojawiając się w kolejnych miastach. Od 14 czerwca 300 e-hulajnóg TIER umożliwia mieszkańcom Szczecina oraz turystom komfortowe przemieszczanie się po znanym mieście portowym w sposób w pełni neutralny klimatycznie. Dla nowych użytkowników operator oferuje kod promocyjny: TIERPOLSKA, który pozwoli dwukrotnie bezpłatnie odblokować hulajnogę oraz cieszyć się jazdą bez dodatkowych opłat aż przez 40 minut.

“Zielone” lato na e-hulajnodze

Zaledwie dwa miesiące po pojawieniu się na ulicach Trójmiasta TIER wjeżdża ze swoimi e-hulajnogami do stolicy województwa zachodniopomorskiego. Pojawienie się TIER w popularnym mieście portowym wpisuje się w politykę proekologiczną od lat wdrażaną przez miasto, m.in. za pośrednictwem realizowanego projektu „Miejski Plan Adaptacji do Zmian Klimatu dla miasta Szczecina”, powstania miejskiej barci dla pszczół czy stworzenia ostatnio niezwykle głośnego ekomuralu. Mieszkańcy Szczecina oraz turyści mogą sprawdzić niezwykle stabilną konstrukcję, wysokie bezpieczeństwo i wygodę poruszania się w pełni neutralnymi klimatycznie pojazdami TIER już od 14 czerwca.

Pojawienie się e-hulajnóg TIER na urokliwych ulicach Szczecina, zaraz po niedawnym udanym starcie w Trójmieście i Krakowie, to kolejne osiągnięcie w naszej działalności w Polsce. Wierzymy, że nasze pojazdy staną się prawdziwym udogodnieniem transportowym dla mieszkańców znanego miasta portowego i pobiją ich serca dzięki innowacyjnym funkcjonalnościom. Obserwując “smart” kroki podejmowane przez miasto, jak ostatnio bardzo głośny ekomural, jesteśmy przekonani, że ekopojazdy TIER staną się integralną częścią lokalnego systemu komunikacji i przybliżą Szczecin do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju – komentuje Mathieu Deloly, Dyrektor Zarządzający TIER w Polsce.

W trosce o w pełni neutralne klimatycznie przejazdy

Wszystkie e-hulajnogi TIER w Polsce są wyposażone w wymienne baterie, pozwalające na ich wymianę na miejscu bez konieczności zbierania hulajnóg w celu ich naładowania do magazynów. Jest to przełomowy sposób zarządzania logistyką. To właśnie tego typu innowacyjne funkcjonalności stanowią wyróżnik TIER i sprawiają, że pojazdy operatora są w 100 procentach neutralne klimatycznie. Co ważne, e-hulajnogi TIER mają najdłuższą żywotność na rynku, a ponadto wykwalifikowani technicy regularnie dbają o stan techniczny pojazdów.

Jak zacząć jeździć TIER

Aby spróbować jazdy e-hulajnogą TIER pobierz aplikację, zarejestruj się i przypisz swoją metodę płatności. Następnie znajdź e-hulajnogę na mapie lub na ulicy i odblokuj ją, skanując umieszczony na niej kod QR za pomocą aplikacji. Aby zakończyć jazdę znajdź bezpieczne miejsce do zaparkowania, opuść nóżki, otwórz aplikację TIER i dotknij przycisku “Zakończ przejazd”. Minuta jazdy e-hulajnogą TIER kosztuje 50 groszy, natomiast opłata za odblokowanie hulajnogi wynosi 2,5 zł. Użytkownicy mogą również skorzystać z powitalnego abonamentu umożliwiającego 30 dni darmowych odblokowań tylko za złotówkę.

There are 1 comments

  1. Avatar

    Nauczcie swoich klientów podstawowych zasad parkowania,,Szczecin,skrzyżowanie Lenartowicza,Niemierzyńska,,,wasza hulajnoga stoi na środku chodnika,,,,zabierajcie ja ,,,albo przejedzie ja w nocy tramwaj,,,

    Reply

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane