Nowe formy płatności dla klientów Plus GSM

184 0

Plus wdrożył system płatności elektronicznych Blue Media. Teraz klienci Plusa mogą w wygodny sposób opłacać swoje rachunki poprzez serwis Plus Online, stronę systemu płatności dostępną adresem https://www.plus.pl/platnosc/ lub poprzez wiadomość email z Zieloną Fakturą.

Klienci Plusa opłacając swoje faktury mogą obecnie korzystać z e-płatności w dwóch opcjach. Pierwsza to e-przelew polegający na automatycznym przekierowaniu klienta do jego konta w bankowości elektronicznej i akceptacji przez niego wypełnionego formularza przelewu. Do realizacji płatności wystarczy jedynie jej autoryzacja. Mogą też wybrać płatność kartą płatniczą Visa lub MasterCard, jak również skorzystać z nowego portfela elektronicznego oferowanego przez wystawców kart.

Zarówno płatność e-przelewem, jak i za pomocą karty płatniczej odbywają się w czasie rzeczywistym.

Jak powiedział Dyrektor Zarządzający ds. Obsługi Klienta w Polkomtelu Grzegorz Sandel – „Wdrożenie systemu płatności elektronicznych Blue Media dla klientów Polkomtelu to kolejny efekt synergii w Grupie Cyfrowy Polsat, korzystaliśmy bowiem z doświadczeń Cyfrowego Polsatu, którego klientom udostępniliśmy ten sam mechanizm trzy lata wcześniej. Już pierwsze dni po wdrożeniu usługi pokazały, że klienci Plusa bardzo chętnie korzystają z nowego wygodnego kanału płatności on-line.”

Przez trzy miesiące od momentu uruchomienia usługi e-płatności klienci Plusa mogą korzystać z niej bezpłatnie.

Źródło: Polkomtel

Related Post

Słuchawki Jabra w ofercie AB

Posted by - 3 marca 2015 0
AB nawiązał współpracę z firmą Jabra ‒ producentem zestawów słuchawkowych i głośnomówiących, dzięki czemu od marca br. portfolio AB rozszerzone…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *