Nowe funkcje w Google Maps

MobilityNewsAutor:
Google Maps v9.19 jest już w drodze do wszystkich telefonów z systemem Android. Wersja ta ma w sobie dużą ciekawostkę. Jest to nowy tryb jazdy, który tryska przydatnymi informacjami, takimi jak informacje o ruchu drogowym i objazdy dróg, zamiast irytujących wskazówek nawigacyjnych typu “jedź prosto – skręć w lewo”. Tryb ten jest przeznaczony dla tych podróży, które znasz na wylot i normalnie nie wykorzystujesz w nich nawigacji.
google-maps
Przewidywania są podobne do tego, jak sugestie Google Now działają już teraz, korzystając z czasu dnia, bieżącej lokalizacja, poprzednich nawyków, dojazdów do pracy i szacują gdzie najbardziej prawdopodobne że się znajdziesz za chwilę.
Nowy tryb pozwala na utworzenie jego skrótu na ekranie głównym.
google_maps_driving_mode
Mapy v9.19 otrzymały również kilka przydatnych usprawnień, w tym usprawniony widoku osi czasu, aby ułatwić sprawdzenie gdzie byłeś w przeszłości. Przełącznik “mute” do nawigacji z powrotem pojawił się na ekranie głównym, dzięki czemu łatwiej go znaleźć gdy jesteś w drodze.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Meizu M1 Note wkracza do Polski

Opublikowane przez - 16 kwietnia 2015 0
  Meizu, chiński producent smartfonów klasy Premium, wprowadził do oficjalnej sprzedaży w Polsce kolejny model – M1 Note. Telefon jest…