Nowe iPhone’y z czujnikami linii papilarnych UD tylko w dwóch rozmiarach?

Roman PakotaAutor:
Renomowany analityk Apple, Ming-Chi Kuo, opublikował notatkę dla inwestorów, zawierającą kilka interesujących prognoz dotyczących iPhone’ów zaplanowanych na 2022 rok.

Na początek oferta iPhone’a 2022 będzie miała podobno tylko dwa rozmiary wyświetlacza:6,1” i 6,7” oraz łącznie cztery modele. Ich nazwy marketingowe mają brzmieć: iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. Prawdopodobnie najbardziej intrygującą częścią jest to, że vanilla Max będzie najtańszym iPhonem o przekątnej 6,7 cala, którego oczekiwana cena będzie niższa niż 900 USD.

Kluczowe cechy, które powinny zwiększyć sprzedaż iPhone’a 14, to znaczące ulepszenia sprzętowe, takie jak opracowany przez firmę Touch ID i czujnik 48MP z tyłu modeli Pro. I oczywiście stosunkowo niska cena 6,7-calowego iPhone’a.

Te plotki są również zgodne z wcześniejszymi przewidywaniami Kuo, że mini seria iPhone’ów kończy się w tym roku na 13 mini po rynkowym flopie, czyli 12 mini.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Tak prezentuje się LG G6

Opublikowane przez - 24 stycznia 2017 0
Sporo informacji napływa dzisiaj o LG G6, informowaliśmy was już, że smartfon nie będzie posiadał procesora Qualcomm Snapdragon 835 a…

Mobilność w miejskiej przestrzeni

Opublikowane przez - 29 maja 2015 0
Canyon z myślą o wygodzie użytkowników wprowadza do oferty gamę funkcjonalnych gadżetów, które ułatwią korzystanie ze smartfonów i tabletów w miejskiej…