Nowe Motorole trafiły do sprzedaży

Od dziś chętni mogą kupić nowe smartfony Motoroli – modele moto g7 Plus i moto g9 Plus. Ten drugi ma największy wyświetlacz w historii tego producenta.

moto g9 plus reprezentuje największy skok jakościowy między generacjami. Zawiera system czterech aparatów o rozdzielczości 64 MP, pojemną baterię 5000 mAh, a także największy wyświetlacz w historii smartfonów moto g — Max Vision FHD+ o przekątnej 6,8 cala.

Model ma aparat główny o rozdzielczości 64 MP z technologią Quad Pixel i trybem nocnym umożliwiający uwiecznianie wszystkich wspomnień przy dowolnym oświetleniu. Obiektyw ultraszerokokątny rejestruje świat dokładnie tak, jak oczy, aparat Macro Vision przybliża obiekt 4 razy bardziej niż zwykły obiektyw.

Wyposażono go w układ Qualcomm Snapdragon 730G Mobile Platform, m.im dzięki czemu o 57% szybciej i o 20% energooszczędniej.

moto g9 plus ma największy ekran w historii urządzeń z serii moto g – to wyświetlacz Max Vision FHD+ o przekątnej 6,8” z HDR10. Ma wbudowaną pamięć o pojemności 128 GBa przy użyciu karty microSD3 można dodać 512 GB miejsca.

Wyposażono go w baterię o pojemności 5000 mAh, która umożliwia korzystanie z moto g9 plus przez dwa dni po jednym naładowaniu. Wystarcza na słuchanie muzyki przez 147 godzin, oglądanie wideo przez 19 godzin albo przeglądanie stron internetowych przez 14 godzin. Ładowarka TurboPower 30 W zapewnia 12 godzin działania po zaledwie 10 minutach ładowania.

Dla miłośników fotografii

Z kolei moto e7 plus jako pierwsza zawiera układ dwóch aparatów o rozdzielczości 48 MP6 oraz baterię o ogromnej pojemności 5000 mAh.

System dwóch aparatów o rozdzielczości 48 MP6 w moto e7 plus obejmuje czujnik głębi, a technologia Quad Pixel i Tryb nocny zwiększają czułość przy słabym oświetleniu.

Telefon jest wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh, dlatego po jednym naładowaniu można z niego korzystać przez ponad dwa dni. moto e7 plus działa też o 50% szybciej od smartfonów moto e poprzedniej generacji dzięki układowi Snapdragon 460.

Motorola moto e7 Plus

Wyświetlacz 6,5” Max Vision HD+ ma proporcje 20:9 i wysoki współczynnik powierzchni ekranu.

Motorola moto g9 plus dostępna jest od 15 września w sprzedaży detalicznej w sugerowanej cenie 1199 zł. Sugerowana cena moto e7 plus to 599 zł.

Zarówno w moto g9 plus, jak i moto e7 plus, dodając z boku specjalny przycisk Asystenta Google. Teraz osobisty pomocnik jest na wyciągnięcie ręki — wystarczy nacisnąć przycisk, aby włączyć sterowanie głosowe i uzyskać potrzebne odpowiedzi albo pomoc.

Obie Motorole zawierają niemal czysty Android.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane