Nowe Notebooki Dell serii G

Dell Technologies wprowadza na rynek nowe laptopy serii G. Wyposażone będą w karty graficzne serii GTX i RTX oraz procesory Intel Core i5, i7 oraz i9.

Urządzenia, które już niebawem pojawią się na rynku to: Notebook Dell G3, Dell G5, Dell G7, o których więcej przeczytacie poniżej.

  • Dell G3 pojawił się na rynku w dwóch wersjach – siedemnasto i piętnastocalowej z kartą GeForce oraz procesorem Intel Core i5 lub i7. Posiada 25-milimetrową obudowę, podwójne wentylatory, port HDMI 2.0, opcjonalny port Thunderbolt™ 3 i technologię SmartByte.
  • Dell G5 możemy znaleźć w 15-calowej wersji. Jest możliwość wyboru między GTX a RTX oraz procesorem Intel® Core™ i5, i7, i9 8 i 9-tej generacji. Pozostałe specyfikacje, to: wyświetlacz IPS FHD z wyjściem HDMI 2.0 i obsługą rozdzielczości 4k 60Hz. Posiada także powłoki przeciwodblaskowe, podświetlaną klawiaturę, port SuperrSpeed USB 3.1 type-C.
  • Dell G7 dostępny jest w wersji 17-calowej. Wyposażony w Intel Core i7 i i9 oraz NVIDIA GeForce RTX 2080 w wersji Max-Q. Ekran IPS o częstotliwości odżświeżania 144Hz i jasność 300 nitów. Znajdziemy w nim także dysk SSD PCIe M.2 NVMe.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Dzień Dziecka w salonach iSpot

Opublikowane przez - 1 czerwca 2016 0
W tym roku, z okazji Dnia Dziecka, Apple zdecydował się dla naszych milusińskich zorganizować warsztaty edukacyjne w największych iSpot’ach w…