Nowe plany i więcej GB, czyli #chceszmasz w Orange Flex

Wybór planu w Orange Flex teraz jest jeszcze prostszy i szybszy. Ucieszy to szczególnie wszystkich fanów mobilnego surfowania po internecie. W ofercie znajdą się większe pakiety internetu, w tym 30 GB za 30 zł.

Przez pierwsze trzy miesiące od wprowadzenia Orange Flex uważnie słuchaliśmy komentarzy i sugestii naszych klientów. Użytkownicy Orange Flex to bardzo aktywni internauci, zużywają średnio ponad 13 GB miesięcznie. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić zmiany w ofercie, żeby dostarczyć jak najlepszy produkt, odpowiadający na ich potrzeby – mówi Artur Stankiewicz, dyrektor Marketingu Rynku Konsumenckiego w Orange Polska.

Orange Flex abonament, z którego chętnie korzystają fani technologicznych nowinek. Połowa użytkowników Orange Flex to osoby niezwykle aktywne w sieci. Na korzystanie z mediów społecznościowych zużywają średnio 3 GB miesięcznie. A dzięki temu, że w Orange Flex każdy plan zawiera Social Pass, nie pomniejsza to ich pakietu danych. Bazując na tym, w jaki sposób klienci korzystają z oferty oraz usług dodatkowych, Orange wprowadził zmiany w planach komórkowych. Nowa oferta Orange Flex to cztery różne plany, w tym dwie zupełnie nowe propozycje. Każdy plan zawiera dużą paczkę GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i UE oraz Social Pass.

Od teraz do wyboru są:

 • 15 GB za 25 zł – jedna z najlepszych ofert na rynku. Do tej pory najtańszy plan komórkowy w Orange Flex oferował 6 GB za 31 zł. Teraz za 6 zł mniej otrzymujemy ponad dwa razy więcej gigabajtów.
 • 30 GB za 30 zł – płacąc złotówkę mniej niż dotychczas, klient może surfować po sieci i zużyć aż pięć razy więcej GB. Taki pakiet danych wystarczy, by być na bieżąco w nowościach serialowych i posłuchać ulubionej muzyki.
 • 50 GB za 50 zł oraz 100 GB za 80 zł – propozycja dla najbardziej aktywnych internautów.

 

 

Dodatkowo można aktywować usługę Video i Music Pass, by oglądać filmy i seriale oraz cieszyć się ulubioną muzyką bez limitu danych.

Więcej informacji o nowościach znajduje się  na stronie www.flex.orange.pl 

There are 3 comments

 1. Avatar

  Polecam Orange Flex , korzystam od dawna , super oferta 4 planty wybierasz jakie chcesz , brak umowy rezygnujesz kiedy chcesz . Polecam swój kod GRZEGORZHZQP po m-ca otrzymujesz 50 zł na konto

  Reply
 2. Avatar

  Zapraszam Cię do Orange Flex
  Dostaniesz 50 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod KACPEREM9H przed wyborem metody płatniczej i aktywuj Plan.

  Reply

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane