Nowe plany i więcej GB, czyli #chceszmasz w Orange Flex

Wybór planu w Orange Flex teraz jest jeszcze prostszy i szybszy. Ucieszy to szczególnie wszystkich fanów mobilnego surfowania po internecie. W ofercie znajdą się większe pakiety internetu, w tym 30 GB za 30 zł.

Przez pierwsze trzy miesiące od wprowadzenia Orange Flex uważnie słuchaliśmy komentarzy i sugestii naszych klientów. Użytkownicy Orange Flex to bardzo aktywni internauci, zużywają średnio ponad 13 GB miesięcznie. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić zmiany w ofercie, żeby dostarczyć jak najlepszy produkt, odpowiadający na ich potrzeby – mówi Artur Stankiewicz, dyrektor Marketingu Rynku Konsumenckiego w Orange Polska.

Orange Flex abonament, z którego chętnie korzystają fani technologicznych nowinek. Połowa użytkowników Orange Flex to osoby niezwykle aktywne w sieci. Na korzystanie z mediów społecznościowych zużywają średnio 3 GB miesięcznie. A dzięki temu, że w Orange Flex każdy plan zawiera Social Pass, nie pomniejsza to ich pakietu danych. Bazując na tym, w jaki sposób klienci korzystają z oferty oraz usług dodatkowych, Orange wprowadził zmiany w planach komórkowych. Nowa oferta Orange Flex to cztery różne plany, w tym dwie zupełnie nowe propozycje. Każdy plan zawiera dużą paczkę GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i UE oraz Social Pass.

Od teraz do wyboru są:

  • 15 GB za 25 zł – jedna z najlepszych ofert na rynku. Do tej pory najtańszy plan komórkowy w Orange Flex oferował 6 GB za 31 zł. Teraz za 6 zł mniej otrzymujemy ponad dwa razy więcej gigabajtów.
  • 30 GB za 30 zł – płacąc złotówkę mniej niż dotychczas, klient może surfować po sieci i zużyć aż pięć razy więcej GB. Taki pakiet danych wystarczy, by być na bieżąco w nowościach serialowych i posłuchać ulubionej muzyki.
  • 50 GB za 50 zł oraz 100 GB za 80 zł – propozycja dla najbardziej aktywnych internautów.

 

 

Dodatkowo można aktywować usługę Video i Music Pass, by oglądać filmy i seriale oraz cieszyć się ulubioną muzyką bez limitu danych.

Więcej informacji o nowościach znajduje się  na stronie www.flex.orange.pl 

There are 2 comments

  1. Avatar

    Polecam Orange Flex , korzystam od dawna , super oferta 4 planty wybierasz jakie chcesz , brak umowy rezygnujesz kiedy chcesz . Polecam swój kod GRZEGORZHZQP po m-ca otrzymujesz 50 zł na konto

    Reply

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane