Nowe telefony linii M – znamy nazwy

61 0

Zakładamy, że podstawowy model linii M prawdopodobnie będzie podobnie oznaczony, co seria W: M10, M30 oraz M30 Pro.

Zastanawiamy się czy telefony będą posiadały podobieństwa lub czy seria M jest przeznaczona na konkretne rynki, wliczając Koreę Południową. Mamy wrażenie, że M10 może być produktem z „dolnej półki” w porównaniu z W10. W tym samym czasie, znak handlowy „M10” został zatwierdzony. Ponadto LG wypełniło dokumenty odnośnie „V60” i „V70”. Ostatnie urządzenie z serii V, to V-50, które jest alternatywną smartfona V40 dla osób, które chcą posiadać 5G.

LG zwykło wypuszczać kolejne urządzenia linii V w czasie wakacji. Wraz z zapowiedzią V50, która zbiegła się z LG G8, prawdopodobnie nie zobaczymy V60 aż do następnego roku. Jednak zastrzeżone znaki dla LG świadczą o planach kontynuacji serii dla co najmniej dwóch produktów.

Wraz z ostatnio wprowadzoną funkcją LG Pay w USA, nie zapowiada się, aby producent z Korei zamierzał odpuścić współzawodnictwo z innymi markami. LG nadal ryzykuje i wprowadza nowe funkcje, jak na przykład Hand ID dla LG G8. Póki co nieskutecznie starają się odnaleźć funkcję, która podbije rynek i da przewagę nad między innymi flagowcami Samsunga i Huaweia.

 

Źródła: M10V60V70 | Via

Related Post

ABC Data nabiera rozpędu

Posted by - 9 listopada 2017 0
Dobre wyniki ABC Data po 3 kwartałach sprawiły, że coraz realniejsza stanie się wypłata dywidendy zaliczkowej przez tego giełdowego dystrybutora.…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *