Nowy filmik iPhone’a 14 Pro 5G przypomina renderowanie Pro Max Twittera

W zeszłym miesiącu Twitterowy typer Jon Prosser opublikował renderowanie iPhone’a 14 Pro Max. Wiemy, że jest to ten konkretny model dzięki wyciekowi Weibo z uchwytem @PandaIsBald, który powiedział, że Apple nie rezygnuje całkowicie z wycięcia notch w przyszłym roku.

Trzeba przyznać, że Prosser, wyświetlając render, jasno stwierdził, że model, który nam pokazywał, to iPhone 14 Pro Max. Dodał też, że inne modele iPhone’a 14 prawdopodobnie otrzymają takie samo wycięcie, które jest dołączone do linii iPhone’a 13. Więc tym razem musimy powiedzieć, że Prosser może być niesprawiedliwie zaczepiany. Nie oznacza to, że powinniśmy przeoczyć fiasko płaskich krawędzi Apple Watch Series 7 i wydarzenie Apple z 23 marca.

To, co przywołuje renderowanie iPhone’a 14 Pro Max firmy Prosser, to koncepcja iPhone’a 14 Pro wykonana przez ConceptsiPhone (za pośrednictwem WCCFtech). Zwróć uwagę, że elementy konstrukcyjne pochodzą bezpośrednio z iPhone’a 4, a tylne soczewki aparatu są równo z tylnym panelem. To pasuje do renderowanego przez Prossera iPhone’a 14 Pro Max, podobnie jak kamera do dziurkowania na wyświetlaczu.
Apple będzie musiał zadowolić się chipsetem A16 4 nm zamiast dotychczas oczekiwanego układu 3 nm.

Koncepcja zakłada, że ​​komponenty i części Face ID są umieszczone wewnątrz słuchawki. Koncepcja zakłada również umieszczenie Touch ID na bocznym panelu, zintegrowanym z przyciskiem zasilania. Dostępny jest również wyświetlacz ProMotion 120 Hz, a opcje kolorów obejmują czarny, purpurowy i niebieski. Cztery modele, których spodziewamy się w przyszłym roku, to: 6,1-calowy iPhone 14, 6,7-calowy iPhone 14 Max, 6,1-calowy iPhone 14 Pro oraz 6,7-calowy iPhone 14 Pro Max.

Przyszłoroczne modele iPhone’a będą zasilane przez chipset A16 Bionic 4 nm. Miał zostać zbudowany przy użyciu 3 nm węzła procesowego TSMC, ale złożoność tego procesu zmusiła odlewnię do opóźnienia produkcji 3 nm do drugiej połowy 2022 roku. Do tego czasu okno zostanie zamknięte po wysłaniu 3 nm chipa do Apple w czas do wykorzystania w serii iPhone 14.
Niektóre z tych zmian zostały już wprowadzone przez Apple na innych urządzeniach.

Koncepcyjny iPhone 14 Pro w filmie zawiera port USB-C na spodzie urządzenia, który zastępuje zastrzeżoną wtyczkę Lightning. Po obu stronach portu USB-C znajduje się głośnik, który zapewnia dźwięk stereo. Podczas gdy wideo pokazuje, że iPhone 14 Pro miałby najbardziej zaawansowany Face ID, telefon odblokuje się szybciej za pomocą wspomnianego, zamontowanego z boku Touch ID.

Zmiany, które zostałyby wprowadzone w iPhonie 14 Pro Max, obejmują rzeczy, których Apple używał wcześniej na niektórych swoich urządzeniach. Na przykład integracja Touch ID z montowanym z boku przyciskiem zasilania została już zastosowana przez Apple w iPadzie Air (2020) i iPadzie mini szóstej generacji. A Apple wypuściło już niektóre urządzenia korzystające z USB-C plus. Modele Tose obejmują:

  • iPad Pro 12,9 cala (3. i 4. generacji)
  • iPad Pro 11 cali (1. i 2. generacji)
  • iPad Air (4. generacji)
  • iPad mini (6. generacji)

There are 1 comments

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Oppo numerem jeden w Chinach

Opublikowane przez - 7 lutego 2017 0
Chiński rynek słynie z tego, że jest dość nieprzewidywalny, najnowszy raport firmy IDC zdaje się potwierdzać tą tezę. Firma IDC…