Nowy God of War bez przepustki sezonowej

766 0
Nowe przygody Kratosa to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Główny dyrektor gry – Cory Barlog w rozmowie z fanami zdradził, że God of War nie otrzyma przepustki sezonowej.

Barlog między innymi odpowiadał na pytania związane z fabułą gry, zdradził nawet, że ma już za sobą drugie przejście nowego God of War’a, a ten wciąż go zaskakuje. Oczywiście nie mogło zabraknąć również pytań o datę premiery, w tym wypadku dyrektor gry był wyjątkowo lakoniczny, odpowiadając – „Nie dzisiaj, przykro mi”.

God of War na pewno zadebiutuje w 2018 roku, wcześniej spekulowano, że gra może trafić na sklepowe półki już w marcu. Na konkretne informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Nowe hulajnogi Sharp

Posted by - 23 marca 2022 0
Sharp Consumer Electronics, jedna z wiodących firm technologicznych na świecie, wprowadza na rynek e-hulajnogi, praktyczne i niedrogie urządzenia transportowe zaprojektowane…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *