Nowy interfejs użytkownika po aktualizacji aplikacji Mi Fit 4.0

Roman PakotaAutor:
Mi Fit to centrum śledzenia zdrowia na podstawie danych zbieranych przez sprzęt Xiaomi. Aplikacja otrzymała właśnie aktualizację z nowym interfejsem opartym na kartach oraz dodatkowymi rodzajami ćwiczeń.

Główny ekran pokazuje teraz kartę statusu, na której można uzyskać podgląd kroków, spalonych kalorii, danych dotyczących naszego snu i wagi, a także pomiar tętna. Dotykając karty, wyświetlamy szczegółowy widok, ponownie oparty na kartach, z opcją ponownego widoku kart, co pozwala skupić się na najważniejszym dla nas pomiarze.

 

 

Wielu użytkowników uskarża się na reklamy wyskakujące w aplikacji. Według Xiaomi był to błąd, który został naprawiony. Poza tym nie każdy jest fanem nowego projektu.

Głównymi czynnościami w aplikacji są nadal chodzenie, bieganie i jazda na rowerze (teraz na osobnej karcie). Aktywność na bieżni niestety została odrzucona (chociaż nadal widzimy ją jako opcję w zespole Mi).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Zmiany w programie smartDOM

Opublikowane przez - 6 października 2015 0
Cyfrowy Polsat i sieć Plus wprowadzają modyfikację w programie rabatowym smartDOM. Od 7 października br. przywrócona zostanie promocja „drugi produkt…

Koniec z Androidem Beam?

Opublikowane przez - 9 maja 2019 0
Android Beam był jedną z najbardziej znanych funkcji, gdy w 2011 roku Google wydał Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Funkcja…