Nowy interkom scala rider SmartPack dla motocyklistów

MobilityNewsAutor:

SMARTPACK-lifestyle

Cardo Systems wprowadza na rynek interkom scala rider SmartPack – stworzony z myślą o małych grupach motocyklistów.

Nowy SmartPack zapewnia jakość komunikacji za sprawą technologii DMC (Dynamic Meshwork Communication). Grupa licząca czterech motocyklistów może komunikować się w prywatnej, wirtualnej sieci – w zasięgu do 5 km z pełnym full-duplex. W trybie DMC każdy z motocyklistów jest autonomicznym punktem łączności, dzięki czemu sieć komunikacyjna jest podtrzymana nawet wtedy, gdy jeden lub więcej motocyklistów z grupy znajdzie się poza zasięgiem. Każdy może poruszać się swobodnie w obrębie grupy, dowolnie wyprzedzać pozostałych, dołączać do grupy lub opuszczać ją, nie powodując zerwania ogólnej łączności. Drugi rdzeń łączności stanowi Bluetooth, który pozwala na sparowanie słuchawki z smartfonem, nawigacją GPS i odtwarzaczem muzycznym.

– Marka Cardo to już nie tylko lider bezprzewodowej komunikacji dla motocyklistów. To także styl życia, którego podstawą jest wolność i swoboda płynące z jazdy. Jesteśmy pasjonatami tworzenia systemów łączności, które dodają unikalnego wymiaru jeździe na motocyklu i nie mają sobie równych. Nasze produkty są projektowane i tworzone przez motocyklistów dla motocyklistów – ocenia Jamie Cheek, wiceprezes ds. sprzedaży produktów Cardo.

Interkom SmartPack jest następcą popularnego modelu G9x i jest kompatybilny z całą rodziną interkomów scala rider. Ponadto posiada wszystkie high-endowe zalety, jakie oferują dostępne już na rynku flagowe produkty z tej linii – sterowanie głosem, rozmawianie i słuchanie muzyki jednocześnie, bezprzewodowe odtwarzanie muzyki stereo, odtwarzanie tej samej muzyki między kierowcą a pasażerem oraz funkcja Intercom-to-mobile pozwalająca na automatyczne przekierowanie połączenia na telefon w przypadku utraty zasięgu przez interkom.

Dla bezpieczeństwa motocyklistów, SmartPack umożliwia zapisanie numeru alarmowego do wykorzystania w sytuacji kryzysowej. Użytkownicy będą też zaintrygowani opatentowanym rozwiązaniem w postaci wielofunkcyjnej rolki będącej intuicyjnym panelem sterowania do obsługi nawet w z rękawicach oraz dedykowaną aplikacją na smartfony – Cardo SmartSet, która działa jak pilot zdalnego sterowania.

SmartPack można kupić u autoryzowanych sprzedawców.

źródło: Kontel

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane