Nowy model oczyszczania powietrza Sharp Ultimate Air UA-PE30E

Firma SHARP oferuje najskuteczniejsze oczyszczacze powietrza dostępne na rynku. Nowe modele prześcigają się w wygodnych i przyjaznych użytkownikom funkcjonalnościach, które pozwalają na wydajną i efektywną pracę urządzeń zarówno w warunkach domowych, jak i biurowych. Najnowszy model SHARP gwarantuje cichą i skuteczną pracę.

Najnowszy model oczyszczaczy powietrza dostępny w ofercie SHARP – UA-PE30E-WB odznacza się niezwykłą ekonomią. Jego niewielka budowa sprawia, że z łatwością przeniesiemy go z miejsca na miejsce przy użyciu zaledwie jednej ręki. Łatwa, intuicyjna obsługa i prosty panel kontrolny wkomponowane zostały w nowoczesny i opływowy design. Urządzenie zapewnia doskonałe efekty oczyszczania powietrza dzięki dwustopniowemu poziomowi filtracji, zawierającemu filtr wstępny oraz filtr HEPA, który blokuje nawet do 99,97% drobin zanieczyszczeń wielkości do 0,3 µm, w tym dymu, sierści zwierząt, kurzu oraz pyłu zawieszonego PM2.5, wchodzącego w skład smogu. Model posiada ponadto certyfikat UK Allergy Certification Verified Air flow, który potwierdza jego skuteczność w walce z alergenami.

Ultra cicha praca i jeden z najcichszych w swojej klasie dostępnych na rynku tryb “sen” pozwala na umieszczenie urządzenia w sypialni, by oczyszczało ono powietrze w trakcie snu. Cichy tryb pracy nie będzie przeszkadzać uczniom w trakcie zdalnych lekcji. Zmniejszenie ekspozycji na alergeny i smog nie tylko pozytywnie wpłynie na koncentrację i zdolność przyswajania wiedzy, ale również zagwarantuje komfortowy wypoczynek. Trzy tryby pracy pozwalają na dostosowanie oczyszczacza do naszych domowych potrzeb, a wskaźniki konserwacji filtrów skutecznie informują, kiedy powinniśmy dokonać ich czyszczenia.

Model oczyszczacza SHARP – UA-PE30E-WB doskonale sprawdzi się w warunkach domowych i w zamkniętych pomieszczeniach, w których spędzamy najwięcej czasu podczas dnia. Odpowiednie zadbanie o poziom czystości powietrza przekłada się na jakość życia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Ruchy kadrowe w Xiaomi

Opublikowane przez - 27 października 2020 0
Od listopada 2020 r. Andrew Wong (na zdjęciu) obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, krajów nordyckich oraz bałtyckich.…

Już jutro poznamy Asus ZenFone AR

Opublikowane przez - 3 stycznia 2017 0
Tajwański producent już kilka tygodni temu wspominał o urządzeniu wykorzystującym technologię Google Tango, jak się okazuje do prezentacji urządzenia ma…