Nowy Xiaomi Mi 11 Lite z płaskim ekranem

Roman PakotaAutor:
Xiaomi wprowadzi do swojej rodziny Lite model Mi 11, a najnowsze przecieki pozwalają nam poznać jego konstrukcję. Xiaomi Mi 11 Lite będzie wyglądał dokładnie tak jak Mi 11 z tyłu i z przodu z jedną zasadniczą różnicą: ekran nie będzie miał zakrzywionych krawędzi, ale zamiast tego płaski panel.

To już drugi raz, kiedy taki render pojawia się w sieci. Ponad miesiąc temu inny wyciek zasugerował to samo – płaski ekran i trzy obiektywy z tyłu, ustawione podobnie jak w Mi 11.

Chipsetem podobno będzie Snapdragon 732G, choć ten nie obsługuje 5G, więc ta informacja nie jest jeszcze sprawdzona.

Mi 11 Lite nie został jeszcze zapowiedziany. Spodziewamy się, że zadebiutuje on tuż obok Mi 11 Pro z obiektywem peryskopowym, a prawdopodobnie również z Mi 11 Ultra z dodatkowym wyświetlaczem z tyłu.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Netia powalczy o hotele

Opublikowane przez - 14 lutego 2019 0
Telekomunikacja stacjonarna dla użytkowników indywidualnych jest w odwrocie od dawna. W zasadzie tradycyjnym telekomom pozostał jedynie stacjonarny szybki internet. Musieli…

Wyprzedaż w e-sklepie PLAY – cd.

Opublikowane przez - 18 grudnia 2015 0
Play obniżył ceny kolejnych urządzeń sprzedawanych przez sklep internetowy lub infolinię. Zmieniono ceny smartfonów: Alcatel onetouch goPlay HTC Desire 620 LG…