Nowy Xiaomi Mi Band 4 z kolorowemym wyświetlaczem, asystentem głosu i NFC

Nowa opaska fit od Xiaomi posiada kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 0,95 cala i rozdzielczości 120×240 oraz szkło odporne na zarysowania 2,5D. Posiada aż 77 kolorowych motywów dla dodatkowej personalizacji.

Przydatnym dodatkiem do nowego Mi Band 4 jest sześcioosiowy, precyzyjny akcelerometr do jeszcze lepszego śledzenia naszych aktywności sportowych. Dzięki wodoszczelności można z nim nurkować na głębokość do 50 metrów.

 

 

Kolejną nowością jest asystent głosowy Xiao AI. Użytkownicy Mi Band 4 będą mogli kontrolować sprzęt za pomocą Internetu Rzeczy. NFC ma wiele różnych wersji, dając dostęp do płatności cyfrowych, kart transportu publicznego oraz lepszego parowania z telefonem.

Nowy zegarek stale zapisuje tętno użytkownika. Producent zapewnia nas o 15-dniowej wytrzymałości baterii dla wersji NFC i 20 dni dla zwykłej wersji.

 

 

Mi Band 4 jest dostępny w kolorze czarnym, brązowym, niebieskim, pomarańczowym i różowym za 24 dolarów za wariant standardowy. Cena wersji NFC wzrośnie do 33 dolarów. Limitowana edycja Avenger będzie kosztować 50 dolarów. Dziś w Chinach rozpocznie się rezerwacja. Nie wiadomo jeszcze, kiedy opaska będzie dostępna w innych krajach.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane