nubia red magic 2

Nubia Red Magic 2 nadchodzi! Teaser zdradza kluczowe elementy specyfikacji

44 0
W kwietniu tego roku submarka ZTE – Nubia, zaprezentowała swój pierwszy smartfon dla graczy – Red Magic. Nie musieliśmy długo czekać, a chiński producent oficjalnie potwierdził, że druga generacja urządzenia zadebiutuje już niebawem.

Na portalu społecznościowym Weibo Nubia opublikowała plakat promocyjny zdradzający kluczowe elementy specyfikacji smartfonu Red Magic 2.

W porównaniu do poprzednika zmian będzie sporo. Nubia Red Magic 2 może liczyć na mocniejszy procesor – Snapdragon 845 (starszy model był wyposażony w Snapdragona 835) oraz 10 GB pamięci RAM (maksymalnie 8GB w pierwowzorze). Widać wyraźnie, że chiński producent wyciągnął wnioski z kwietniowej premiery i nie chce aby jego najnowszy produkt odstawał pod względem wydajność od największych konkurentów jak: Black Shark Helo czy Razer Phone 2.

Kolejnymi nowościami i usprawnieniami, jakim może się pochwalić Nubia Red Magic 2 są: ulepszony system chłodzenia cieczą oraz technologia dźwięku przestrzennego 3D.

Niestety producent nie ujawnił jeszcze dokładnej daty premiery smartfonu, ale możemy się spodziewać, że ta nastąpi w ostatnich dniach października bądź na początku listopada.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Smartfon z klapką

Posted by - 10 sierpnia 2015 0
Firma LG Electronics (LG) wprowadza na ogólnoświatowy rynek swoją najnowszą hybrydę zaprojektowaną z myślą o użytkownikach, którzy tęsknią za telefonami…

inkBOOK Calypso Plus w nowej wersji

Posted by - 2 marca 2021 0
Do dostępnej wcześniej palety pięciu kolorów dołączył właśnie szósty – żółty, inspirowany odcieniem Illuminating, ogłoszonym przez Pantone Color Institute jednym…

mPotwór dla Plusa

Posted by - 19 stycznia 2015 0
Plus zaczyna mobilną współpracę z mPotworem. Oferta obejmuje doładowanie bezpośrednio z telefonu i uzupełnienie konta prepaid. Klienci usług „na kartę” w…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *