nubia red magic 3

Nubia Red Magic 3 – kolejna generacja smartfonu dla graczy otrzyma akumulator o pojemności 5000 mAh

Już wcześniej włodarze Nubii zdradzili, że ich firma pracuje nad trzecią generacją smartfonu dla graczy – Red Magic. Dzisiaj poznaliśmy pierwsze konkrety na temat urządzenia.

Chiński producent wszedł w niszę smartfonów dla graczy wydaną w 2018 Nubią Red Magic, która pod koniec tego samego roku doczekała się usprawnionej wersji – Red Magic Mars. Wielkimi krokami zbliża się do nas premiera trzeciej generacji gamingowych smartfonów Nubii.

Ni Fei – dyrektor generalny w firmie Nubia, aktywnie udziela się na portalu społecznościowym Weibo. W kilku ostatnich wpisach zdradził on kluczowe elementy nadchodzącej Nubii Red Magic 3.

Smartfon będzie mógł liczyć na najwydajniejsze podzespoły na rynku, śmiało możemy założyć, że chodzi o procesor marki Qualcomm – Snapdragon 855, wspierany najprawdopodobniej przez nawet 12 GB pamięci RAM.

Nubia Red Magic 3 otrzyma również autorski system chłodzenia cieczą oraz ekran, który będzie mógł się pochwalić “lepszą częstotliwością odświeżania od większość dostępnych na rynku smartfonów”. Warto tu przypomnieć, że niedościgniony pod tym względem pozostaje Razer Phone ze 120 Hz odświeżaniem. Jeśli Nubii uda się zbliżyć do tego wyniku, to możemy otrzymać jeden z najciekawszych gamingowych smartfonów na rynku. Szczególnie, że specyfikację urządzenia uzupełniać będzie akumulator o pojemności przekraczającej 5000 mAh!

Na nową Nubię Red Magic nie będziemy musieli długo czekać, jej premiera ma odbyć się już w kwietniu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Samsung poszukuje nowych dostawców

Opublikowane przez - 24 listopada 2016 0
Według najnowszych informacji koreański producent planuje zmienić swojego dotychczasowego dostawcę czytników linii papilarnych do swoich urządzeń. Samsung chce aby kolejny…

Dwie nowe promocja w Plushu

Opublikowane przez - 26 października 2015 0
Od dziś wszyscy nowi klienci, którzy kupią starter Plus na Kartę „Rozmowy i SMS-Y bez limitu w sieci” mogą skorzystać…