Nubia Red Magic 6 naładowana 50% w 5 minut!

6 marca nubia ma zamiar wypuścić serię gier Red Magic 6. Dziś dyrektor generalny marki, Ni Fei, ujawnił, że Red Magic 6 Pro będzie również dostarczany z odpowiednią ładowarką i wyjaśnił, że pozwoli to na naładowanie telefonu od 0 do 50% w zaledwie 5 minut.

Niektóre firmy albo w ogóle nie dołączają ładowarki, albo umieszczają wolniejszy adapter w opakowaniu detalicznym. W przypadku Red Magic 6 Pro tak jednak nie będzie. Telefon otrzyma w zestawie typową ładowarką GaN, która jest mniejsza, lżejsza i wydajniejsza, z kablem USB-C obok.

Dyrektor Ni Fe wyjaśnił również, jakie środki ostrożności zastosował jego zespół, aby telefon nie przegrzał się i nie zniszczył baterii. Istnieje arkusz grafitowy, który pomaga w szybkim ładowaniu i elektrolit, który wykorzystuje energię kinetyczną do szybszej redystrybucji ładunku we wnętrzu słuchawki do gier.

Projektanci umieścili również wzmocnioną obudowę baterii, dzięki czemu nawet w przypadku awarii pozostałe elementy wewnętrzne telefonu pozostaną nienaruszone.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane