red magic mars

Nubia Red Magic Mars – nowa generacja smartfonu dla graczy zadebiutuje 28 listopada

Zaprezentowany w kwietniu tego roku smartfon dla graczy – Nubia Red Magic, już niebawem doczeka się następcy. Chiński producent zdradził dzisiaj datę premiery urządzenia oraz jego oficjalną nazwę – Nubia Red Magic Mars.

Producent zadecydował, że jego najnowszy produkt nie będzie odstawał od urządzeń konkurencji i zdecydował się na wyposażenie go w procesor Qualcomm Snapdragon 845 oraz do 10 GB pamięci RAM. Co ciekawe, smartfon zdążył już trafić do AnTuTu, gdzie uzyskał imponujący wynik 319,781 punktów.

Nubia Red Magic Mars otrzyma również ulepszony system chłodzenia cieczą. Zdaniem producenta, pozwoli on na obniżenie temperatury smartfonu w krytycznych momentach, o aż 13,2 stopni Celsjusza.

Z dotychczas opublikowanych informacji i “przecieków” dowiadujemy się, że Red Magic Mars otrzyma także: specjalny przycisk – “GameBoost” (który pozwoli nam zwolnić zasoby systemowe na rzecz wydajności w grach) oraz wsparcie dla systemu DTS 7.1 z technologią dźwięku przestrzennego 3D.

Premiera smartfonu odbędzie się 28 listopada. Spekuluje się, że cena Nubii Red Magic Mars nie przekroczy 3900 juanów (~ 2145 zł).

red magic mars

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Vivo zmierza do Europy

Opublikowane przez - 10 listopada 2017 0
Vivo to jeden z największych producentów smartfonów na świecie. Niestety ich wpływy ograniczą się głównie do dwóch rynków: Chińskiego  i…

Meizu X zapowiedziany

Opublikowane przez - 30 listopada 2016 0
Obok Meizu Pro 6 Plus, chiński producent zaprezentował dzisiaj drugie urządzenie – smartfon Meizu X. Meizu X może się pochwalić…