Numer do Play można przenosić na poczcie

Play we współpracy z Pocztą Polską wprowadza możliwość przeniesienia numeru telefonu także w ponad 4 500 urzędach pocztowych na terenie całego kraju. To już kolejna usługa, po sprzedaży starterów, możliwości doładowań i rejestracji kart SIM, jaką Play wspólnie z Pocztą Polską uruchamia w placówkach pocztowych.

Aby przenieść swój numer do Play, należy złożyć jeden wniosek w wybranej placówce pocztowej. Potrzebne są telefon z numerem, który klient chce przenieść oraz dowód osobisty, a w przypadku cudzoziemca paszport, karta stałego pobytu lub dowód osobisty UE. Osoba składająca wniosek może też podać dodatkowo adres email, na który otrzyma potwierdzenie przeniesienia numeru. Usługa dostępna jest dla klientów indywidualnych.

Numery telefonów osób posiadających usługi abonamentowe i MIX są przenoszone po zakończeniu trwania umowy u dotychczasowego operatora. W przypadku oferty prepaid, przeniesienie może się dokonać już następnego dnia po złożeniu wniosku.

Klienci którzy zdecydują się na przejście do Play mogą otrzymać dodatkowe bonusy: 20 GB, 200 zł na rozmowy i SMS-y na 60 dni, a także rok ważności konta.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Honor ze wzmocnionym zespołem

Opublikowane przez - 14 kwietnia 2015 0
    Marka smartfonów Honor, która zadebiutowała na polskim rynku w październiku ubiegłego roku powiększa zespół osób odpowiedzialnych za jej…