O vivo V21 5G szczegółowo przed premierą 27 kwietnia

W zeszłym tygodniu malezyjski oddział vivo ogłosił, że już 27 kwietnia wprowadzi na rynek V21 5G i V21e. Dziś indyjski oddział firmy ujawnił, że smartfon zadebiutuje w tym kraju dwa dni później i będzie sprzedawany przez Flipkart.

vivo utworzyło stronę promocyjną na swojej witrynie internetowej, która ujawnia, że ​​konfiguracja potrójnego aparatu z tyłu V21 5G będzie obejmować główny aparat 64 MP, podczas gdy obiektyw do selfie w wycięciu będzie korzystać z czujnika 44 MP. Dołączy do niego kilka modułów lamp błyskowych. Warto również zauważyć, że zarówno aparat główny, jak i aparat do selfie będą wyposażone w OIS.

Vivo V21 5G będzie wyposażony w 8 GB pamięci RAM, choć smartfon będzie posiadał funkcję rozszerzonej pamięci RAM, która wykorzysta 3 GB pamięci wewnętrznej smartfona, oferując łącznie 11 GB pamięci RAM.

V21 5G będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: w kolorze błękitno-żółtym (Sunset Dazzle), białym oraz niebieskim. Ten ostatni będzie miał 7,29 mm grubości i wagę 176 gramów, podczas gdy pozostałe dwa będą odrobinę grubsze (7,39 mm) i cięższe (177 gramów).

V21 5G będzie chroniony matowym szkłem. Szkło 2.5D AG używane przez producenta telefonu ma „wysoką chropowatość i wysoką przepuszczalność”. Ta wysoka chropowatość nadaje szkłu wygodniejszą teksturę, dzięki czemu telefon jest mniej śliski i bardziej odporny na odciski palców.

Model Sunset Dazzle jest najciekawszy z całej trójki. Firma vivo zastosowała specjalną technologię podwójnej powłoki dla tej kolorystyki, aby uzyskać efekt tęczy, gdy światło pada na tylny panel pod różnymi kątami.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane