Odbierz darmowe gigabajty od T-Mobile

Ttym razem zamiast wybierać piątkowy prezent dla naszych użytkowników, operator zapytał ich samych, z jakiego benefitu skorzystaliby chętniej: darmowych gigabajtów czy zniżek na smartfony. Te pierwsze okazały się zdecydowanym faworytem ankiety. Od jutra klienci T-Mobile będą mogli aktywować bezpłatną paczkę 3 GB w ramach „Happy Fridays”. Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T Mobile” od 23 do 25 października.

Bonus jest skierowany do klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T i T DATA) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T Mobile” od piątku 23 października do niedzieli 25 października do końca dnia.

Aktywacja dodatkowych gigabajtów w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu klient otrzyma potwierdzenie przyznania prezentu. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko raz.

Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z dodatkowych 3 GB w kraju przez cały tydzień, z kolei abonenci – do dnia wystawienia faktury.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane