Oferta pracy w 48 godzin

Kiwi Jobs to aplikacja do szukania pracy skoncentrowana na ofertach skierowanych do „niebieskich kołnierzyków”. Chodzi o  pracowników branż usługowych i prostych zawodów. Po Warszawie zaczęła być dostępna również w Krakowie i Wrocławiu. Dzięki niej każdy, kto poszukuje pracy może ją znaleźć przy użyciu własnego telefonu.

To darmowa aplikacja mobilna, której założeniem jest niwelowanie tych problemów. Każdy, kto jest zainteresowany znalezieniem zatrudnienia w gastronomii, hotelarstwie, retailu, logistyce czy usługach i pobierze aplikację może liczyć na dostęp do wielu aktualnych ofert pracy oraz na odpowiedź w ciągu 48 godzin.

Kładzie nacisk na lokalność ofert pracy (sprawdzone anonse z bliskiej okolicy), a dzięki geolokalizacji pozwala wybrać miejsce pracy położone blisko domu.

Aplikacja zadebiutowała w Warszawie w 2017 roku. W ciągu 2 lat funkcjonowania zbudowała w stolicy bazę ponad 100 tys. aktywnych użytkowników i ponad 500 pracodawców. Głównym udziałowcem Kiwi Jobs jest Grupa OLX, dla którego jednym z priorytetów jest działalność na rynku ogłoszeń o pracę.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Koniec z Androidem Beam?

Opublikowane przez - 9 maja 2019 0
Android Beam był jedną z najbardziej znanych funkcji, gdy w 2011 roku Google wydał Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Funkcja…