Oferta pracy w 48 godzin

Kiwi Jobs to aplikacja do szukania pracy skoncentrowana na ofertach skierowanych do „niebieskich kołnierzyków”. Chodzi o  pracowników branż usługowych i prostych zawodów. Po Warszawie zaczęła być dostępna również w Krakowie i Wrocławiu. Dzięki niej każdy, kto poszukuje pracy może ją znaleźć przy użyciu własnego telefonu.

To darmowa aplikacja mobilna, której założeniem jest niwelowanie tych problemów. Każdy, kto jest zainteresowany znalezieniem zatrudnienia w gastronomii, hotelarstwie, retailu, logistyce czy usługach i pobierze aplikację może liczyć na dostęp do wielu aktualnych ofert pracy oraz na odpowiedź w ciągu 48 godzin.

Kładzie nacisk na lokalność ofert pracy (sprawdzone anonse z bliskiej okolicy), a dzięki geolokalizacji pozwala wybrać miejsce pracy położone blisko domu.

Aplikacja zadebiutowała w Warszawie w 2017 roku. W ciągu 2 lat funkcjonowania zbudowała w stolicy bazę ponad 100 tys. aktywnych użytkowników i ponad 500 pracodawców. Głównym udziałowcem Kiwi Jobs jest Grupa OLX, dla którego jednym z priorytetów jest działalność na rynku ogłoszeń o pracę.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Więcej niż budżetowiec

Opublikowane przez - 10 września 2015 0
Prestigio wzbogaca smartfonową ofertę o urządzenie ze średniej półki, co odzwierciedla specyfikacja bazująca na czterordzeniowym procesorze wspieranym przez 1GB pamięci…

Plantronics BackBeat 100

Opublikowane przez - 2 września 2016 0
Plantronics (NYSE: PLT), zaprezentował pierwsze hybrydowe, bezprzewodowe, zakładane na szyję słuchawki BackBeat 100 z wielokrotnie nagradzanej rodziny produktów BackBeat stereo.…