Oficjalna premiera Valorant 2 czerwca

Zamknięta beta zakończy się 28 maja, co pozwoli zespołowi Valorant przygotować się do premiery

Darmowa strzelanka taktyczna oparta na postaciach, Valorant, zadebiutuje 2 czerwca 2020 r. w większości regionów na świecie. Wcześniej, czyli 28 maja, zakończy się zamknięta beta, tak by zespół Riot Games odpowiedzialny za Valorant mógł przygotować się na globalną premierę, zresetować konta graczy i zaktualizować grę. By zachować równe szanse, każdy gracz rozpocznie rozgrywkę z zerowym dorobkiem, jednak fani, którzy dokonali zakupów w grze podczas bety mogą liczyć na specjalne rabaty w pełnej wersji.

Zespół Valorant udosępnił nową zawartość, trybu gry, nowego agenta, a także mapy niedługo po premierze. Wsparcie oznacza również realizację krótkoterminowych planów, czyli uruchomienie nowych serwerów, które poprawią jakość rozgrywki szybko rosnącej bazy graczy. Nowe serwery zostaną uruchomione między innymi w Atlancie, Dallas, Londynie, Madrycie oraz w Warszawie. Wcześniej Riot z powodzeniem udostępnił zamkniętą betę w różnych regionach na całym świecie, pomimo niespodziewanych wyzwań wynikających z pandemii COVID-19.

Valorant to oparta na różnorodnych postaciach taktyczna strzelanka 5 na 5, przeznaczona na PC i tworzona przez Riot Games. Jej premierę w większości regionów świata zapowiedziano na 2 czerwca 2020 r. To precyzyjna i zabójcza gra sieciowa z doskonale odwzorowanym strzelaniem, różnorodnym arsenałem, agentami o unikatowych umiejętnościach oraz z mapami stworzonymi z myślą o rywalizacji i zapewniającymi tysiące godzin rozgrywki.

Jest grą darmową, zoptymalizowaną w taki sposób, by była grywalna na najróżniejszym sprzęcie PC, dzięki czemu mnóstwo graczy będzie mogło ze sobą rywalizować.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane