Oficjalnie: Flagowy smartfon OnePlus 6T zadebiutuje 30 października

Koniec z domysłami, przedstawiciele marki OnePlus oficjalnie potwierdzili, że prezentacja ich najnowszego smartfonu – OnePlus 6T, odbędzie się 30 października.

Prezentacja smartfonu OnePlus 6T odbędzie się w Nowym Yorku – dokładnie 30 października o godzinie 17:00 czasu polskiego. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na żywo, na oficjalnym kanale You Tube chińskiego producenta.

Według wcześniejszych spekulacji, OnePlus 6T ma nam zaoferować wyświetlacz o przekątnej 6,4-cala o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli i proporcjach 19,5:9. Oprócz tego możemy liczyć na: procesor Qualcomm Snapdragon 845, do 8GB pamięci RAM, do 256 GB przestrzeni na dane oraz akumulator o pojemności 3700 mAh.

Niestety przedstawiciele marki OnePlus już wcześniej potwierdzili, że ich najnowszy smartfon pozbawiony zostanie złącza słuchawkowego jack 3,5 mm oraz bezprzewodowego ładowania.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane