Oficjalnie: Gamingowy smartfon od Asus ROG nadchodzi!

Do tej pory mieliśmy tylko wyłącznie plotki i spekulacje, ale koniec z tym! Przedstawiciele Asusa oficjalnie potwierdzili, że już niebawem w skład serii produktów przeznaczonych dla graczy – ROG (Republic of Gamers) wejdzie gamingowy smartfon!

Gamingowe smartfony są ostatnio niezwykle modne, mamy już za sobą premierę Razer Phone, Xiaomi Black Shark, a już jutro premierę mieć będzie Nubia Red Magic. Asus zdecydował się nie stać z boku i dołączył do nowego trendu. Trzeba przyznać, że w tej dziedzinie tajwański producent ma ogromne doświadczenie. Seria ROG od lat dostarcza nam wysokiej jakości sprzęt dedykowany graniu. Podobnie ma być w wypadku przygotowywanego smartfona.

Niestety z oficjalnych informacji wiemy jedynie, że smartfon wejdzie w skład serii ROG. Spekuluje się natomiast, że sprzęt Asusa ma zaoferować graczom najlepsze możliwe doznania, kopiując przy tym rozwiązana konkurencji. Ekran urządzenia ma otrzymać częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz, dodatkowo będziemy mogli liczyć na bardzo wydajny system chłodzenia. Ponoć narzekać nie będą również esteci bowiem tajwański producent szykuje bardzo stylowy i efektowny sprzęt. Asus liczy na wysoką sprzedaż smartfonu, a ma to osiągnąć m.in. dzięki atrakcyjnej cenie.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

HTC tworzy własną firmę VR

Opublikowane przez - 10 maja 2016 0
Po premierze własnego zestawu do wirtualnej rzeczywistości HTC planuje wydzielenie tego biznesu w samodzielną spółkę. Będzie ona należeć do szefowej…

LeEco ma zamiar podbić USA

Opublikowane przez - 30 września 2016 0
Chiński producent jest właśnie w swoim „złotym okresie”. Premiera flagowca Le Pro 3 i jego rewelacyjna sprzedaż pozwalają producentowi myśleć…