#oMioj Ryzyko i kup nawigacje Mio nawet o 100 zł taniej.

MobilityNewsAutor:

Ruszyła akcja #oMioj Ryzyko nawiguj bezpiecznie do celu” w ramach, której Mio Polska obniża ceny swoich najpopularniejszych nawigacji.

Zbliżają się wakacje, a więc czas urlopów i wyjazdów. Epidemia koronawirusa spowodowała, że coraz więcej Polaków rezygnuje z publicznego transportu i do podróży wykorzystuje swoje auta. Wzmożony ruch na drodze skłania, by przed podróżą dokładnie zaplanować swoją drogę. Dlatego marka Mio wraz z ponownym otwarciem branży turystycznej i transportowej w ramach akcji „#oMioj Ryzyko, nawiguj bezpiecznie do celu”, postanowiła obniżyć ceny swoich najpopularniejszych  nawigacji.  Wybrane modele Polacy mogą kupić nawet o 100 zł taniej.         

–  Czerwiec  to miesiąc kiedy Polacy  bardzo chętnie decydują się na  kilkudniowe wyjazdy, by na chwile odetchnąć od codziennego zgiełku. Dlatego firma Mio postanowiła w ramach akcji „oMioj Ryzyko, nawiguj bezpiecznie do celu”  od 1 czerwca obniżyć  ceny   najpopularniejszych  modeli nawigacji. Dzięki  produktom  Mio można  łatwo i wygodnie zaplanować i dopasować  trasę do swoich potrzeb.  Dodatkowo korzystanie z nawigacji pozwoli odłożyć choć na chwilę  smartfona, który próbuje bardzo często zastąpić  nam  wiele  przenośnych  urządzeń. Ma on jednaktylko jedną baterię, która zazwyczaj wyczerpuje się w najmniej oczekiwanym momencie – podkreśla Łukasz Tetkowski, Marketing Manager MiTAC.

Osoby, które zdecydują się na zakup  sprzętu mogą liczyć na obniżki cen  zarówno  podstawowych modeli jak i tych  stworzonych z myślą o pojazdach specjalistycznych jak na przykład campery. Dla właścicieli takich pojazdów obniżono  cenę nawigacji z dedykowaną funkcją Truck, która umożliwi uwzględnić nietypowe gabaryty samochodu w planowaniu trasy. O rabaty należy zapytać oficjalnych partnerów Mio, których  lista znajduje się na  stronie www.mio.com.  W promocji obniżono ceny  następujących produktów:

ModelWartość rabatu
7700 TRUCK50 zł
7700 FEU/780050 zł
7700 PL/710020 zł
850050 zł
8670 Truck100 zł
Drive 65 truck100 zł

 Promocja trwa do  wyczerpania zapasów

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Dwie nowe promocja w Plushu

Opublikowane przez - 26 października 2015 0
Od dziś wszyscy nowi klienci, którzy kupią starter Plus na Kartę „Rozmowy i SMS-Y bez limitu w sieci” mogą skorzystać…

Yanosik steruje światłami w miastach

Opublikowane przez - 16 września 2020 0
Polski Yanosik oraz belgijska firma Be-Mobile połączyły swoje siły. Celem tej strategicznej współpracy jest udostępnienie zarządcom dróg nowoczesnych rozwiązań umożliwiających…