OnePlus 6 – Specyfikacja i cena urządzenia „wyciekły” tuż przed premierą

160 0
Niemiecki oddział Amazonu nieco się pospieszył i opublikował na swojej stronie dane dotyczące smartfonu OnePlus 6. Dzięki temu poznaliśmy jego specyfikację, oficjalne zdjęcia, jak również europejską cenę.

OnePlus 6 "Mirror Black"
OnePlus 6 „Mirror Black”

Choć wpis zniknął równie gwałtownie jak się pojawił, to jak dobrze wiemy, w sieci nic nie ginie i dzięki temu poznaliśmy nowe szczegóły na temat flagowca OnePlus 6.

Zdjęcia potwierdzają wcześniejsze domysły. Smartfon otrzyma wycięcie notch, podwójny aparat główny oraz wejście słuchawkowe mini jack. Oprócz wyglądu poznaliśmy również cenę urządzenia. Wariant z 6 GB RAM i 64 GB przestrzeni na dane wyceniono na 519 Euro (około 2210 złotych). Model z większą ilością pamięci wewnętrznej (128 GB) to już koszt 569 Euro (około 2410 złotych).

Co ciekawe wcześniejsze przecieki sugerowały, że OnePlus 6 otrzyma 8GB pamięci RAM, tymczasem na Amazon.de dostępny był model wyposażony w „jedynie” 6GB. Możliwe, że wersja z większą ilością RAM’u będzie limitowana, bądź dostępna tylko na wybranych rynkach.

Dla przypomnienia, OnePlus 6 napędzany będzie przez procesor Qualcomm Snapdragon 845. Na podwójny aparat główny składać się będą matryce o rozdzielczości 16 Mpix i 20 Mpix.

Do oficjalnej prezentacji urządzenia dojdzie już w najbliższą środę – 16 maja.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *