oneplus 6t

OnePlus 6T zadebiutuje już 17 października?

39 0
Przedstawiciele chińskiego producenta – OnePlus, oficjalnie potwierdzili, że ich nadchodzący smartfon – OnePlus 6T, otrzyma czytnik linii papilarnych umieszczony pod ekranem urządzenia. Do sieci wyciekła również informacja o domniemanej dacie premiery smartfonu.

Czytnik linii papilarnych zatopiony pod ekranem smartfonów to jeden w wiodących trendów w 2018 roku. Również nadchodzący OnePlus 6T będzie mógł się pochwalić tym „ficzerem”. Oto co do powiedzenia na temat nowej funkcji ma chiński producent:

„Odblokowujemy nasze smartfony kilka razy dziennie, a funkcja odblokowania ich za pomocą czytnika ukrytego w ekranie, zmniejsza liczbę kroków wymaganą do ukończenia tej czynności. Poprzez dodanie tej funkcji jako dodatku do możliwości odblokowania smartfonu za pomocą Face Unlock, nasi użytkownicy mogą wybierać najbardziej dla nich efektywny sposób zabezpieczania i odblokowywania swojego smartfonu.”

Co ciekawe, informacja na temat nowości została okraszona zrzutem ekranu (widoczny poniżej) z OnePlus 6T. Nie byłoby w tym nic specjalnego gdyby nie data – 17 października. Oczywiście może to być przypadek, ale jeśli weźmiemy pod uwagę trend producenta, który po około 5 miesiącach od premiery podstawowego modelu prezentował wersję „T”, to wielce prawdopodobne, że właśnie poznaliśmy datę premiery OnePlus 6T.

Dla przypomnienia OnePlus 6 zadebiutował oficjalnie 16 maja.

oneplus 6t

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *