OnePlus 7 Pro w trzech odsłonach kolorystycznych

MobilityNewsAutor:
OnePlus 7 został już oficjalnie zaprezentowany na renderach prasowych. W zeszłym tygodniu poznaliśmy dwa kolory, w jakich będzie dostępny: Mirror Gray i Nebula Blue. Teraz poznajemy trzecią opcją kolorystyczną.

Trzeci kolor to Almond, czyli kolor migdałowy. Z renderów wynika, że wygląda on na zwykły złoty kolor. Skąd więc ta nazwa? Być może producent chciał, aby jego złoty telefon odróżniał się od innych?

Pomijając nowy kolor, jest to ten sam OnePlus 7 Pro, który można było obejrzeć już wcześniej na renderach. W środku OnePlus 7 Pro będzie posiadać hipset Snapdragon 855, a sama firma potwierdziła już, że telefon będzie miał pamięć UFS 3.0 i wyświetlacz z certyfikatem HDR10 +, z silnymi wskazówkami dotyczącymi częstotliwości odświeżania 90 Hz.

Ciekawostką jest, że modele 7 i 7 Pro nie będą odporne na kurz i wodę. Najwyraźniej dla OnePlus ​​jest to zbyt kosztowne. 7 Pro powinien mieć do 12 GB pamięci RAM, 6,7-calowy zakrzywiony ekran dotykowy AMOLED oraz potrójną tylną kamerę, przy czym główny czujnik będzie miał 48 MP. 3-krotny obiektyw z zoomem znajduje się również z tyłu i oficjalnie potwierdzone przez OnePlus.

Dwa nowe telefony zostaną oficjalne przedstawione już 14 maja.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

AutoRadar 3.0 w AutoMapie iOS

Opublikowane przez - 20 września 2019 0
AutoMapa opublikowała nową wersję aplikacji przeznaczoną dla iPhone’ów i iPadów. Zawiera ona nową wersję AutoRadaru – zaawansowanego systemu do wymiany…