OnePlus 8 i 8 Pro będą dostarczane z 5G. Cena wzrośnie

Roman PakotaAutor:
Prezes i współzałożyciel OnePlus, Pete Lau, zapowiedział już przyszłą serię OnePlus 8 i chociaż nie potwierdził ostatecznej nazwy, podał kilka interesujących faktów. Zarówno wersja non-Pro, jak i Pro nadchodzącego telefonu będą kosztować nieco więcej z powodu technologii 5G.

Nie jest tajemnicą, że nowe telefony OnePlus będą wyposażone w najnowszy flagowy SoC Qualcomma, Snapdragon 865 wraz z modemem Snapdragon X55, co z kolei oznacza, że ​​seria OnePlus 8 będzie obsługiwać łączność 5G.

Ceny słuchawek wzrosną, mogą zbliżyć się do poziomu 1000 USD. Jak daleko będą jeszcze do zobaczenia, ale z OnePlus 7 Pro (USA brakowało na 7T Pro) od 669 USD, możemy spodziewać się ceny od 700 do 800 USD za 8T Pro.

Jest to trend, który wprowadzi na rynek wszystkie flagowce w tym roku, więc nie jest zaskoczeniem, że nowe telefony OnePlus będą miały podwyższoną cenę.

Nowe smartfony OnePlus mają trafić na rynek w kwietniu.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

GM6 to nowy smartfon Android One

Opublikowane przez - 1 marca 2017 0
Właśnie zapowiedziano GM6 czyli nowy smartfon Android One stworzony przez tureckiego producenta General Mobile. GM6 wyposażono w 5-calowy ekran HD.…