OnePlus nawiązuje współpracę z McLarenem – limitowana edycja OnePlus 6T nadchodzi

OnePlus jak mało który producent lubuje się w tworzeniu limitowanych edycji smartfonów we współpracy ze znanymi markami. Mieliśmy już m.in.: OnePlus 3T Colette, OnePlus 5T Star Wars czy OnePlus 6 Avengers Infinity War. W przypadku najnowszego flagowca, chiński producent nawiązał współpracę z McLarenem – brytyjskim zespołem wyścigowym.

Edycja limitowana OnePlus 6T zostanie zaprezentowana na specjalnej konferencji, która odbędzie się 11 grudnia w Woking, a dokładnie w McLaren Technology Centre. Na temat współpracy wypowiedzieli się liderzy obu firm.

Pete Lau – CEO OnePlusa, powiedział, że obie firmy urodziły się z marzeniem, aby stworzyć coś wyjątkowego. Zak Brown – CEO McLaren Racing, dodał że szybkość i moc to dwie wartości, które dzielą firmy.

Czego możemy spodziewać się po OnePlus 6T McLaren Edition? Przede wszystkim unikatowego designu, najprawdopodobniej utrzymanego w pomarańczowym kolorze, który jest nierozłączny z McLarenem od ich pierwszego wyścigu podczas Grand Prix Monako z 1966 roku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowa era bezprzewodowego ładowania

Opublikowane przez - 29 września 2015 0
Masz już dość plątaniny kabli od ładowarek? Postanowiłeś przerzucić się na ładowarkę bezprzewodową? Wszystko ładnie i pięknie, tylko że nadal…

Rośnie sprzedaż Chromebook'ów

Opublikowane przez - 25 stycznia 2016 0
Pomimo największego od 2008 roku spadku na rynku PC, sprzedaż Chromebook’ów notuje dokładnie odwrotne tendencje. W pierwszych trzech kwartałach 2015…