OnePlus Watch z wyświetlaczem 1,4 cala debiutuje

Po latach oczekiwania OnePlus oficjalnie zaprezentował swój pierwszy smartwatch. OnePlus Watch ma elegancki okrągły korpus ze stali nierdzewnej i 1,39-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 326 ppi. Smartwatch jest dostępny w pojedynczym rozmiarze 46 mm i ma szafirowe szkło ochronne. Po prawej stronie znajdują się dwa przyciski do sterowania dotykowego.

W przypadku potrzeb treningowych, OnePlus Watch oferuje śledzenie ponad 110 zajęć sportowych, w tym pływania. Odporność na wodę i kurz na poziomie 5ATM + IP68 dla dodatkowej pewności. Otrzymujemy również standardowy zestaw monitorowania tętna i nasycenia tlenem krwi, a także monitorowanie snu i stresu.

Jeśli chodzi o łączność, OnePlus Watch oferuje wbudowane Wi-Fi, Bluetooth i GPS. Jest 1 GB pamięci RAM i 4 GB pamięci (2 GB z tych dostępnych dla użytkownika). Będzie możliwość interakcji z powiadomieniami, odbierania połączeń w trybie głośnomówiącym i sterowania odtwarzaniem muzyki.

Reklamowana żywotność baterii w OnePlus Watch wynosi dwa tygodnie przy normalnym użytkowaniu. Samrtwatch otrzymuje również Warp Charge, które obiecuje tygodniowe użytkowanie po 20-minutowym doładowaniu. Ładowanie odbywa się za pomocą ładowarki z 2 pinami Pogo.

OnePlus Watch jest dostępny w kolorach srebrnym i czarnym. Kosztuje 159 USD/159 EUR. Sprzedaż rozpocznie się 14 kwietnia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Netia i Play ponownie razem

Opublikowane przez - 2 lutego 2015 0
Netia zawarła z Play nową umowę o współpracy, dzięki której spółki z Grupy Netia będą świadczyć szerszy zakres usług mobilnych. Część…