OnePlus wprowadza na rynek nowe Mithril Buds Pro

Słuchawki OnePlus Buds Pro zostały początkowo zapowiedziane w kolorach czarno-białych. Po premierze flagowego OnePlus 10 Pro słuchawki TWS zostały zaprezentowane w trzecim kolorze – Mithril. Dla tych, którzy nie znają Władcy Pierścieni, mithril to lśniący metal, którego użyli do wykonania tych lśniących zbroi w Śródziemiu.

Nowa wersja ma takie samo wykończenie w całym tekście, w przeciwieństwie do opcji matowej czerni i bieli w dwóch odcieniach. Gumowa końcówka ma pasujący kolor.

Powłoka wykonana jest w technologii NCVM (non-conductive vacuum metalization), co nadaje charakterystyczny efekt metaliczny. Na zatyczkach i etui znajduje się również powłoka odporna na odciski palców, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich funkcji dotykowych.

Poza wyglądem OnePlus niczego nie zmienił – dostajesz te same dynamiczne sterowniki 11 mm wewnątrz i łączność Bluetooth 5.2 z obsługą kodeków SBC, AAC, LHDC v3.

Coś, co dotyczy starszych jednostek Buds Pro, to nowa funkcja Dual Connection, która jest obecnie wprowadzana w ramach aktualizacji 531.531.410. Pamiętaj, że jest to aktualizacja przyrostowa i tylko kilku użytkowników ją obecnie otrzymało.

Ta funkcja umożliwia jednoczesne podłączenie pąków do dwóch urządzeń i automatyczne przełączanie się między nimi, w zależności od tego, które rozpoczyna odtwarzanie dźwięku. Powinieneś zobaczyć przełącznik, aby włączyć podwójne połączenie po przejściu do ustawień Bluetooth i naciśnięciu koła zębatego (możesz również użyć aplikacji HeyMelody, aby ją włączyć).

Mithrilowy wariant OnePlus Buds Pro został wprowadzony na rynek w promocyjnej cenie 95 EUR, ale teraz powrócił do oficjalnej ceny detalicznej 110 EUR – dokładnie takiej samej jak czarno-biały te.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane