oneplus 6t

OnePlus zaprezentuje nam w tym roku aż 3 smartfony?

26 0
Od 2016 roku OnePlus regularnie dostarcza nam dwa smartfony w roku – jeden z kolejną cyferką w nazwie (ostatnio była to 6-tka), a następnie ulepszony wariant z serii „T” (OnePlus 6T). Możliwe jednak, że ten rok będzie dla chińskiego producenta rewolucyjny i zdecyduje się on wydać aż trzy modele smartfonów.

Co nie jest dużym zaskoczeniem, tegoroczny model OnePlusa nosić będzie nazwę OnePlus 7. Jednak według najnowszych informacji, w 2019 roku chiński producent wyda jeszcze dwa urządzenia, a będą nimi: OnePlus 7 Pro oraz OnePlus 7 Pro 5G. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że niedawno do sieci trafiły zdjęcia domniemanego OnePlus 7 Pro oraz jego specyfikacja.

OnePlus 7 Pro OnePlus 7 Pro

Na pierwszy plan w modelu OnePlus 7 Pro wysuwa się wyświetlacz (o przekątnej 6,67-cala) pozbawiony wycięcia notch i z zakrzywionym bocznymi ramkami, co automatycznie przywodzi na myśl design Huawei P30 Pro. Na pokładzie urządzenia znajdzie się również procesor Qualcomm Snapdragon 855, 8 GB pamięci RAM oraz potrójny aparat główny (48 Mpix + 16 Mpix + 8 Mpix).

Jeśli wszystkie powyższe informacje się potwierdzą to oznacza, że OnePlus postanowił nieco odświeżyć swoje portfolio i ostatecznie zerwie z tradycją wydawania zaledwie dwóch urządzeń. Nowe nazewnictwo również powinno pomóc ewentualnym odbiorcom w rozróżnieniu produktów chińskiego producenta.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *