Oppo Find X2 ujawnia większość specyfikacji

Roman PakotaAutor:
Oppo Find X2 miał doczekać się swojej premiery 22 lutego, ale ponieważ MWC zostało odwołane, wydarzenie zostało przeniesione z powrotem na marzec. Mimo to telefon jest gotowy do sprzedaży i pojawił się w sklepie internetowym w Wietnamie (wymienionym na oficjalnym koncie Oppo).

Telefon ma 6,5-calowy wyświetlacz AMOLED z Gorilla Glass 6. Ten przedni aparat ma czujnik 32 MP. I chociaż nie ma go w specyfikacji, ekran powinien mieć częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Z tyłu znajduje się główna kamera 48 MP oraz moduły 13MP i 8MP. Główny aparat może nagrywać filmy w zwolnionym tempie w rozdzielczości 2160p przy 30 klatkach na sekundę, a także 1080p przy 240 klatkach na sekundę i 720p przy 960 klatkach na sekundę.

Podstawowa konfiguracja ma 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci, choć pojawiły się testy porównawcze z 12 GB pamięci RAM.

Pojemność baterii jest podana jako 4065 mAh, niestety nie ma żadnych szczegółów na temat ładowania. Telefon powinien posiadaś funkcję szybkiego ładowania bezprzewodowego 30 W oraz przewodowym ładowaniem Super VOOC 2.0 65 W.

Po stronie łączności dostępne są tylko 4G, chociaż wersje 5G powinny być dostępne w krajach, które mają sieci nowej generacji. Obudowa telefonu jest metalowa, umieszczona pomiędzy hartowanym szkłem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane