OPPO-R7s

OPPO podpisało umowę licencyjną Ericssonem

188 0
OPPO i Ericsson podpisały wieloletnią globalną umowę. Obejmuje ona udzielenie licencji na korzystanie z patentów oraz współpracę przy projektach biznesowych.

Porozumienie ma stanowić podstawę do dalszej współpracy między firmami w rozwoju technologii 5G.

Od stycznia 2019 r. OPPO złożyło ponad 33 tys. zgłoszeń patentowych na całym świecie i posiada ponad 8 tys. przyznanych patentów. Umowa z Ericssonem jest najnowszą z serii umów licencyjnych dotyczących patentów.  OPPO podpisało je z kluczowymi partnerami z branży telekomunikacyjnej, w tym z firmami Qualcomm, Dolby i Nokia.

Related Post

Meizu 16 z datą premiery!

Posted by - 3 lipca 2018 0
Meizu 16 to kolejny flagowiec chińskiego producenta, który ma być bezpośrednim następcą jubileuszowego Meizu 15. Jack Wong – założyciel i…

Huawei zablokowany w USA

Posted by - 20 maja 2019 0
Wczoraj po godz 22 czasu polskiego wybuchła „bomba”. Kiedy wydawało się, że chiński gigant osiągnął na amerykańskim rynku względny spokój…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *