OPPO prezentuje pierwszy na świecie hotel 5G

OPPO przekształciło 12-metrowy kontener w nowoczesny hotel przyszłości. Aby pokazać możliwości technologii 5G, australijski oddział firmy OPPO stworzył pierwszy na świecie inteligentny, futurystyczny i mobilny hotel, sterowany wyłącznie za pomocą smartfonu OPPO Reno i sieci 5G. Przez kilka najbliższych miesięcy odwiedzi on wybrane australijskie miasta.

Luksusowy apartament z jedną sypialnią naszpikowany jest nowoczesnymi technologiami umożliwiającymi granie w chmurze 5G, streamowanie bez buforowania korzystanie z immersyjnych aplikacji AR i zaawansowanych funkcji inteligentnego domu – w tym inteligentnego lustra.

Co oferuje hotel 5G?

  • Inteligentne lustra – oferują szeroki zakres możliwości. Po podłączeniu inteligentnego urządzenia ze smartfonem OPPO Reno 5G użytkownik może przejrzeć poranną gazetę, wiadomości, informacje giełdowe, a nawet zrobić idealne selfie.
  • Grasz gdzie chcesz – goście mogą przekonać się jak wygląda gra na komputerze gamingowym. Oprócz komputerów stacjonarnych hotel oferuje dostęp do bogatej biblioteki tytułów dostosowanych do mobilnych rozgrywek – dzięki smartfonom 5G można z nich korzystać w dowolnym miejscu w hotelu.
  • Sterowanie głosowe – hotelowy Reno 5G podłączony jest do Google Home Hub, dzięki czemu oferuje szerokie wsparcie dla smart-home. Goście za pomocą poleceń głosowych mogą sterować oświetleniem, odtwarzać ulubioną muzykę z YouTube Music czy też zadawać pytania, na które Google udzieli  odpowiedzi w formie wizualnej.
  • Rozszerzona Rzeczywistość (AR) – hotel posiada liczne immersyjne aplikacje AR, w tym interaktywne wprowadzenie do Reno 5G oraz Garderobę AR, która umożliwia przymiarki wybranych stylizacji na wirtualnym wybiegu.
  • Filmy bez buforowania – dzięki technologii 5G goście hotelu mogą pobierać, streamować i oglądać treści wideo. Błyskawiczne pobieranie całych sezonów seriali czy długie seanse wysokiej jakości treści Netflixa na dużym ekranie to tylko niektóre z udogodnień, jakie zapewnia hotel 5G.

Rezerwacji miejsc w 12 metrowym kontenerze przekształconym w hotel przyszłości można dokonywać w budynku HOTA w dniach 1-31 sierpnia, na stronie www.oppo5GHotel.com. Cena za noc to 150 dolarów australijskich. Cały dochód z akcji będzie przekazany lokalnym organizacjom charytatywnym.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Zmiany kadrowe w Xerox Polska

Opublikowane przez - 16 lutego 2021 0
W Xerox Polska,  nastąpiły zmiany kadrowe. Firma jest czołowym dostawcą urządzeń drukujących, kopiujących, a także usług zarządzania drukiem oraz ich…