Oppo przerywa serię R i skupia się na Find X i Reno

MobilityNewsAutor:
Najnowszy Oppo Reno 10x zoom ukazał się w środę, a wiceprezes firmy Brian Shen firmu jest w związku z tym jedną z najbardziej pożądanych osób do udzielenia wywiadu. Na początku tego roku zapowiedział, że Oppo R19 już niedługo niedługo wejdzie na rynek.Teraz z kolei potwierdził, że seria R odeszła na dobre, kończąc tym samym pierwszą dekadę smartfonów tej firmy. Od teraz Oppo ma się koncentrować na urządzeniach linii Reno i Find X.

W ciągu ostatnich 10 lat, telefony z serii R sprzedały się w 100 milionach egzemplarzy na całym świecie. Choć większość smartfonów Oppo R wkrótce przestanie otrzymywać najnowsze aktualizacje, Shen powiedział, że Oppo pozostanie przy swoich podstawowych wartościach, co oznacza, że będzie nadal „dążyć do piękna i doskonałej jakości swoich smartfonów”.

Oznacza to, że możemy spodziewać się kontynuacji programu Find X, choć jeszcze nie wiadomo, czy będzie się on nazywał Find X2 czy Find Y.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Nowe notebooki od Lenovo

Opublikowane przez - 27 maja 2015 0
Lenovo zaprezentowało trzy nowe notebooki dla użytkowników indywidualnych ceniących proste i funkcjonalne wzornictwo: Lenovo Z41, Lenovo Z51 i ideapad 100.  Lenovo ideapad…