Oppo Reno i Reno 10x Zoom Edition trafią do Polski. Znamy ceny i datę premiery!

Dobre wieści spływają do nas z obozu chińskiego producenta. Oppo oficjalnie poinformowało, że smartfony z nowej linii Reno trafią do Europy.

Na początku kwietnia Oppo zaprezentowało smartfony Oppo Reno oraz Oppo Reno 10x Zoom Edition. Okazuje się, że obydwa modele trafią do Europy już w maju, a Polska będzie jednym z pierwszych państw, w których urządzenia będą dostępne.

Dla przypomnienia, Oppo Reno 10x Zoom Edition to pełnoprawny flagowiec z: 6,6-calowym wyświetlaczem (FullHD+), procesorem Snpadragon 855, nawet 8 GB pamięci RAM czy kamerką do selfie (16 Mpix z f/2.0) ukrytą w wysuwanym module aparatu. Kluczowym elementem specyfikacji smartfonu jest jednak jego potrójny aparat główny (48 Mpix z f/1.7, 13 Mpix oraz 8 Mpix z f/2.2), który umożliwia wykonywanie zdjęć z wykorzystaniem 10-krotnego zoomu hybrydowego.

Standardowa edycja Oppo Reno również prezentuje się imponująco, chociaż bliżej jej już do średnio-budżetowej konstrukcji niż do flagowca. Smartfon wyposażono w: 6,4-calowy wyświetlacz (FullHD+), procesor Snapdragon 710, 6 GB lub 8 GB pamięci RAM, podwójny aparat główny (48 Mpix + 5 Mpix) oraz 16 Mpix kamerkę do selfie (również w wysuwanym module).

oppo reno

Przedstawiciel chińskiego producenta poinformowali dzisiaj, że Oppo Reno zawita do Holandii, Włoch, Hiszpanii, Francji oraz Polski już 10 maja, w cenie 500 euro (~ 2150 zł). Na debiut Oppo Reno 10x Zoom poczekamy nieco dłużej – do czerwca. Smartfon wyceniono w Europie na 800 Euro (~3440 zł).

Oppo Reno

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane