OPPO Reno4 Lite w Ofercie Tygodnia w Orange

W tym tygodniu w promocyjnej cenie będzie telefon marki OPPO. OPPO Reno4 Lite z abonamentem lub w Orange Love kupicie taniej o 360 złotych. Akcja trwa do 25.11 włącznie, czyli do przyszłej środy do końca dnia.

Jak skorzystać z oferty tygodnia? Promocją mogą być objęci klienci, którzy w tym okresie wykupią abonament w planie mobilnym 55 lub 75, albo przedłużą taką dotychczasową umową. OPPO Reno4 Lite kupią taniej, o 360 złotych, również nowi użytkownicy Orange Love Standard, Extra i Premium, a także ci, którzy w tym czasie przedłużą swoje umowy w tych właśnie pakietach.

OPPO Reno4 Lite OPPO Reno4 Lite – co to za model? Warto zwrócić uwagę na wydajny procesor MediaTek P95 i 8 GB pamięci RAM. Co więcej otrzymujemy 128 GB pamięci wewnętrznej (przy dodatkowej karcie SD z możliwością rozbudowy o kolejne 256 GB).

Do tego oszczędna bateria, za sprawą której nawet przy 5% naładowania można rozmawiać przez 1,5 godziny. Komfortowe rozmowy i higienę w korzystaniu zapewni opcja odbierania połączeń gestami. Oppo Reno4 Lite ma też imponujące aparaty z aż 6 obiektywami. Dwa z nich dedykowane są do zdjęć selfie – 16 i 2 Mpix, a z tyłu znajduje się główny aparat 48 Mpix, obiektyw szerokokątny oraz obiektyw do zdjęć monochromatycznych czy vintage. Zarówno fotografie, jak i filmy, można wyświetlać na dużym ekranie smartfona – mającym 6,43 cali.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Vooom czyli wszystko w jednym

Opublikowane przez - 15 kwietnia 2019 0
Doczekaliśmy się się aplikacji, która będzie łączyła wiele ofert współdzielenia pojazdów – od samochodów, po hulajnogi. Ma działać w największych…