OPPO Watch trafia do sprzedaży w Polsce

Nowe urządzenia wyposażono w system operacyjny Wear OS by Google. Dodatkowo sprzęt otrzymał przydatne funkcje, w tym stałego śledzenia pulsu i faz snu oraz przypomnienia o aktywności fizycznej i 5-minutowych treningów, dzięki czemu pomoże zadbać o zdrowie nie tylko na siłowni. Zegarek będzie dostępny już od najbliższego poniedziałku, 31 sierpnia w specjalnej przedsprzedażowej cenie.

OPPO Watch jest oferowany w dwóch rozmiarach:

  • 46 mm o ramce wykonanej ze stopu aluminium serii 6 000 i unikalnym wykończeniu w kolorze czarnym lub (dostępnym nieco później) złotym
  • 41 mm, dostępnych w wariancie czarnym lub różowym.

Oba dostępne aktualnie zegarki, wykorzystują do komunikacji moduł WiFi, pojawienie się wersji 46 mm wyposażonej w eSIM/LTE planowane jest w późniejszym czasie.

Model OPPO Watch 46 mm to smartwatch z podwójnie zakrzywionym ekranem. Stosunek wielkości wyświetlacza do całego zegarka wynosi 72,76%, co przekłada się na niezwykle prostą obsługę oraz wyrazisty obraz. Trójwymiarowy ekran AMOLED ma wielkość 1,91 cala, wyświetla pełną paletę barw DCI-P3. Oferuje on rozdzielczość 402×476, jasność 500 nitów (maksymalną do 1000 nitów) i zagęszczenie pikseli na poziomie 326 PPI.

Aktualne portfolio uzupełnia OPPO Watch 41 mm którego kaseta także wykonana jest ze stopu aluminium serii 6000. 1,6-calowy wyświetlacz AMOLED 301 PPI gwarantuje szeroki kąt widzenia i żywy, szczegółowy obraz – nawet gdy użytkownik pozostaje w ciągłym ruchu.

OPPO Watch będzie dostępny w ofercie sieci komórkowych (T-Mobile i Orange, oba rozmiary) oraz u partnerów detalicznych OPPO, t.j.: MediaMarkcie, Media Expercie, RTV Euro AGD, x-komie i strefie marki na Allegro.

Regularne ceny zegarków wynoszą 1299 zł za model OPPO Watch 46 mm i 999 zł za model OPPO Watch 41 mm. W ramach specjalnej przedpremierowej propozycji, zegarki OPPO będą dostępne w dniach 31.08 – 06.09 w promocyjnych cenach: 1149 za wersję 46 mm i 899 za wersję 41 mm oferta obowiązywać będzie we wszystkich kanałach sprzedaży.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Vivo X9 i X9 Plus oficjalnie!

Opublikowane przez - 16 listopada 2016 0
Ostatnio mamy prawdziwy wysyp premier. Chiński producent zaprezentował dzisiaj Vivo X9 i Vivo X9 Plus. Vivo X9 został wyposażony w…