Orange i TikTok rozpoczęli współpracę

Roman PakotaAutor:
Orange jest jednym z pierwszych telekomów na świecie, który rozpoczął współpracę z TikTok. Dzięki niej klienci Orange Flex mogą korzystać z TikToka bez limitu GB.

Współpraca Orange i TikTok jest unikatowa. Do tej pory żaden z telekomów nie oferował nieograniczonego dostępu, bez limitu danych, do TikTok. Aplikacja jest wiodącą platformą krótkich wideo i jest jedną z najszybciej rosnących, jeśli chodzi o liczbę pobrań wśród młodszego pokolenia.

Jako aplikacja mobilna, która skupia się na tworzeniu najlepszych doświadczeń dla naszych użytkowników, cieszymy się ze wspólnej inicjatywy i dostarczania większej ilości rozrywki w Polsce – powiedział Michael Modon, Director Global Business Development w TikTok.

Dzięki specjalnemu pakietowi nielimitowanego transferu danych dostępnemu w aplikacji Orange Flex, korzystanie z TikTok i innych serwisów społecznościowych (Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, Viber) nie będzie zużywać pakietu danych.

Orange Flex kierujemy do osób, które cenią sobie elastyczność. Bycie w kontakcie z innymi jest dla nich ważne i chcą bez ograniczeń korzystać z serwisów społecznościowych. Odpowiadamy na ich potrzeby, dając nielimitowany dostęp do aplikacji TikTok – powiedział Artur Stankiewicz, dyrektor Marketingu Rynku Konsumenckiego Orange.

Współpraca zaowocuje wyjątkową atrakcją dla uczestników Orange Warsaw Festival w ramach Orange Strefy. Dla wszystkich, którzy nie mają biletu na festiwal, proponujemy udział w konkursie. Można w nim wygrać 10 podwójnych karnetów na Orange Warsaw Festival. Wystarczy nagrać TikToka i opublikować wideo prezentując trzy festiwalowe stylizacje. Konkurs potrwa do 26 maja.

W specjalnie przygotowanej na festiwalu Orange Strefie będzie można spotkać polskich twórców TikToka: Karola Pieszko, Krystiana Ziętkowskiego, Paulę Paolę, Dominika Rupińskiego, Daniela Xantosa. Spotkanie odbędzie się 31 maja w godzinach od 16:00 do 18:00.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Zmiana w zarządzie Play

Opublikowane przez - 7 października 2019 0
Mikkel Noesgaard został z dniem 1 listopada 2019 roku powołany na członka zarządu i dyrektora ds. marketingu Play. Jest to…