Orange oferuje bezpłatny transfer danych na wybranych stronach edukacyjnych

Roman PakotaAutor:

Orange Polska zapewnia swoim klientom bezpłatny transfer danych podczas korzystania z wybranych stron edukacyjnych, takich jak np. Librus, Vulcan, Eduelo, czy Ninateka. Korzystanie z serwisów objętych promocją nie spowoduje zmniejszenia posiadanego pakietu danych. Z Edu pass mogą korzystać zarówno klienci indywidualni i biznesowi ofert abonamentowych, jak i na kartę.

Orange Polska wspiera edukację i walczy z wykluczeniem cyfrowym m.in. dostarczając łącza do szkół i bibliotek, tworząc Pracownie Orange w małych miejscowościach, czy proponując zajęcia edukacyjne na temat bezpieczeństwa w sieci prowadzone przez wolontariuszy Fundacji Orange. Przekazaliśmy też 1000 modemów dla rodzin, które miały trudności z dostępem do internetu. Klientom Orange Flex umożliwiono zwiększenie limitu transferu o 100 GB za 1 zł.

Wszystkim klientom zapewniamy również bezpłatny dostęp do wybranych stron prowadzonych przez instytucje publiczne, zawierających niezbędne informacje i zalecenia, takich jak serwisy Państwowej Inspekcji Sanitarnej, policji, czy platforma obywatel.gov.pl.

Oto strony i aplikacje objęte promocją:

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Wyniki finansowe Grupy AB

Opublikowane przez - 1 września 2015 0
Zakończony właśnie rok finansowy 2014/2015 był dla Grupy AB rekordowy pod względem uzyskanych rezultatów, a obligacje na rozwój biznesu w…