Orange rozpoczyna współpracę z PayUkraine

Użytkownicy aplikacji Mój Orange mogą teraz bezpłatnie i bezpiecznie wykonywać transfery pieniężne na Ukrainę. Promocja na usługę trwa trzy miesiące od dnia pierwszej transakcji, którą należy wykonać między sierpniem a październikiem. Możliwość transferów pieniężnych w aplikacji Mój Orange to efekt współpracy Orange z firmą PayUkraine.

Z badań firmy Selektivv wynika, że w Polsce przebyło 1,25 mln obywateli Ukrainy. Z myślą o nich Orange rozpoczął współpracę z ukraińską firmą PayUkraine. Do sprzedaży trafiły już startery Orange prepaid oraz regulamin w języku ukraińskim, gdzie krok po kroku wyjaśnione są zasady korzystania z usługi przelewów pieniężnych.

Orange rejestruje miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy nowych użytkowników oferty prepaid zza wschodniej granicy, którzy obecnie mieszkają w Polsce. W ofercie Orange na kartę są dostępne dla nich tańsze połączenie na Ukrainę: 0,29 zł za minutę.

Wyniki badania firmy Selektivv, dotyczące liczby obywateli Ukrainy (1,25 mln), przebywających w Polsce to efekt przyjętej metodologii. Policzono aktywnych użytkowników kart SIM polskich operatorów, korzystających w telefonie z języka ukraińskiego lub rosyjskiego oraz przynajmniej raz w roku podróżujących na Ukrainę. Najwięcej Ukraińców mieszka w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście Lublinie, Katowicach i okręgu górnośląskim.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Koniec boomu, czas stabilizacji

Opublikowane przez - 22 kwietnia 2015 0
Wiele wskazuje na to, że czas tabletowego boomu dobiega końca. Wieszczą to duże firmy analityczne, a producenci tabletów ograniczają zamówienia…