Orange Światłowód 1 Gb/s dostępny w całym kraju

Pod koniec sierpnia 2018 r. Orange uruchomiło jako pionier internet z prędkością 1 Gb/s. Usługa dostępna była jednak w wybranych lokalizacjach. Było to 76 gmin, w których rynek szerokopasmowego internetu został zderegulowany przez UKE.

Obecnie wszyscy, którzy mieszkają w zasięgu Orange Światłowodu, czyli 3,5 mln gospodarstw domowych, mogą korzystać z internetu o prędkości 1 Gb/s.

Wszyscy, którzy już korzystają z Orange Światłowodu, mogą przyspieszyć swój internet do 1 Gb/s w dowolnym momencie trwania umowy.

Orange Światłowód można kupić wraz ze Smart WiFi, które zapewnia najlepszy bezprzewodowy internet w całym domu. Usługa ta działa w oparciu o modem FunBox 3.0 oraz urządzenie Smart Wi-Fi Box. Łączy się ono bezprzewodowo z modemem i wzmacnia sygnał Wi-Fi. Oba urządzenia monitorują jakość połączeń Wi-Fi w domowej sieci i płynnie przełączają sprzęty, z których korzystają domownicy do tego punktu dostępu, który w danym miejscu zapewnia lepsze parametry transmisji. Dzięki temu poruszając się po domu nie trzeba ręcznie wyszukiwać sieci Wi-Fi, by skorzystać z szybszego internetu.

Orange Światłowód w opcji 1 Gb/s można kupić jako samodzielną usługę. Przy umowie na 24 miesiące abonament wynosi 69,99 zł przez pierwsze 12 miesięcy, a później 99,99 zł lub w pakiecie Orange Love – wraz z telewizją, usługami mobilnymi czy telefonem domowym.

Do wyboru są :

Orange Love Mini, składający się z dwóch usług: internetu, w tym Orange Światłowodu ze Smart Wi-Fi i abonamentu komórkowego z 5 GB internetu.

Orange Love Standard – pakiet łączący cztery usługi: telewizję z 104 kanałami, w tym 55 HD, internet domowy, w tym Orange Światłowód ze Smart Wi-Fi, telefon stacjonarny i abonament komórkowy z 5 GB internetu.

Orange Love Extra to internet domowy, 168 kanałów telewizji, (m.in. pakiet Eleven, pakiet Polsat, pakiet Multi+), w tym 100 w jakości HD, bogata biblioteka treści w jakości 4K, a także usługa Orange TV Go, czyli dostęp do telewizji Orange na urządzeniach mobilnych. W abonamencie komórkowym klienci otrzymują internet bez limitu (10 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s).

Pakiet Orange Love Premium oferuje internet domowy, w tym Orange Światłowód wraz ze Smart Wi-Fi, 181 kanałów TV, w tym 113 w jakości HD, telewizję i VOD w jakości 4K, mobilny dostęp do wybranych treści w Orange TV Go oraz HBO GO. W ramach pakietu klienci otrzymują dostęp do m.in. pakietu Eleven, pakietu Polsat oraz wszystkich kanałów Canal+. W abonamencie komórkowym klienci otrzymują internet bez limitu (20 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s).

There are 3 comments

  1. Marcin Kwaśniak
   Marcin Kwaśniak |

   @stan. Podsunąłeś mi niezły pomysł. Teraz to jest krótki tydzień i psa z kulawą nogą nie zastanę w ich biurze prasowym, ale za tydzień się do nich odezwę z pytaniem jak to wygląda naprawdę. Dzięki i miłego odpoczynku :).

   Reply

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Poznajcie Honor 6X

Opublikowane przez - 24 stycznia 2017 0
Huawei bez zbędnych zapowiedzi zaprezentowało dziś kolejnego “średnika” Honor 6X z procesorem Kirin 655 i nawet 4GB pamięci RAM. Honor…